Skocz do zawartości
ChThC

Czy da się zainstalować softa przez Fastboot?

Rekomendowane odpowiedzi

ChThC

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

mam problem z Xperia Z3 (D6603). Po podłączeniu do ładowarki: czerwona dioda świeci lekko, za chwile mocniej, po czym podświetla się na ułamek sekundy ekran, i wyłącza. i tak w kółko. Po podłączeniu do komputera to samo. PC Companion wykrywa, ale z racji tego, że tel się ciągle restartuje, to od razu traci łączność. Nic się nie da zrobić. Flashtool przy opcji flashmode też ciągle "connected" - "disconneted" , natomiast w opcji fastboot (niebieska dioda) świeci ciągle i jest podłączony ciągle. Problemem dodatkowym jest to, że nic nie widzę na wyświetlaczu (kombinacje vol+ pw, czy vol- pw nic nie dają, ciągle "martwy"), wiem że LCD był wymieniany, czy jest sprawny chętnie sam chciał bym się dowiedzieć. A więc.. Czy jest możliwośc wgrania nowego oprogramowania przy pomocy Flashtool przy opcji fastmode? Jeśli tak, to jak? Bo nigdzie w necie nie znalazłem. A może da się to zrobić jakoś przez adb z android sdk? Każda wskazówka mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patrikos23

przez fastboot nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ChThC

Dzięki. Czy zatem ktoś ma jakiś pomysł w jaki sposób mógłbym wgrać softa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj wyciągnąć z jakiegoś moda pliki z zip .

i kolejno 

fastboot flash boot boot.img
fastboot flash system system.img

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi