Skocz do zawartości
wookee94

Zawieszanie się, błąd aparatu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem użytkownikiem Z2 od 1,5 roku i nigdy nie miałem żadnych problemów, jednak ostatnio zebrało się ich sporo.

Zaczęło się od dziwnego zachowania baterii. Zostawiając telefon na noc miał około 40%, rano był totalnie rozładowany. Później parę razy powtórzyła się sytuacja, że miałem poziom baterii np. 80-70%, zablokowałem ekran, za parę minut brałem telefon, a tu np. 35%... Do tego WiFi potrafiło się rozłączać i szukać od nowa dostępnego połączenia. Przywróciłem więc ustawienia fabryczne.

Od tego czasu bateria wydaje się ok, ale pojawiły się inne problemy. Zdjęcia w galerii potrafią się nie ładować, a aparat ma "Nieznany błąd". Telefon czasem kompletnie się zwiesza i musi chwilę odczekać zanim zareaguje na przycisk blokady. Czasem też totalnie zwiesza się przy różnych aplikacjach.

Co może być powodem tych problemów? Co można zrobić?

/*Android 6.0.1

nr kompilacji 23.5.A.1.291 */

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróć za pomocą flashtoola na 5.1.1 ja zauważyłem tylko poprawę po downgrade ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

ja downgrade nie pomoże to mogą to być oznaki padającej płyty głownej bądź baterii, gdyby to tylko bateria świrowała to byłoby pewne, że to ona ale masz też inne oznaki co może świadczyć o płycie głownej. Cofnij sie do 5.1.1 a jak nie pomoże to oddaj na gwarancję jak jeszcze masz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi