Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
mati90b

SGH-M919 T-Mobile - Problem z Sim Lockiem i kartą od T-Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

W moje ręce wpadł Galaxy S4 sgh-m919 t-mobile prosto z USA. Jak szło się domyślić, telefon miał simlocka i postanowiłem się go pozbyć. Znalazłem w internecie pewien poradnik. Aby dostać się do dalszych opcji "Service Mode", potrzebowałem kart sim z t-mobile. Zakupiłem pierwszy lepszy starter w kiosku. Kiedy umieściłem kartę sim w telefonie, ku mojemu zdziwieniu wyskoczył  komunikat "SIM network unlock PIN". Telefon ma brand t-mobile'a i nie przyjmuje swojej karty? Odniosłem wrażenie, że widocznie telefon ma problem z "Polskimi" kartami sim T-Mobile. Ma ktoś pomysł na rozwiązanie tego problemu, albo zna jakiś inny sposób na uśniecie sim locka domowymi i darmowymi sposobami? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robię wszystko jak jest w poradniku i nie mogę dostać się do menu z opcją  "[1] DEBUG". Wyskakuje na ułamek sekundy jakiś komunikat i znika. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi