Skocz do zawartości
patrikos23

Originalna ładowarka do Xiaomi Mi5

Rekomendowane odpowiedzi

patrikos23

Poszukuję oryginalnej ładowarki do mi5, z odpinanym kablem do transmisji danych. Szukam w sieci ale nie mogę nic znaleźć. Ma ktoś może jakieś źródło gdzie można taką zakupić? Może to być ewentualnie sprawdzony zamiennik, ponieważ chcę ją zabrać do pracy i będę traktował jako zapasową, bo noszenie ładowarki tam i z powrotem jest męczące a czasami zapomina się jej spakować. Pomożecie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Xiaomi nie dodaje przypadkiem do Mi takich samych ładowarek?

Nie lepiej do domu kupić sobie jakiegoś blitzwolfa, aukeya, ankera, a tą co masz wziąć do pracy? Ja w domu korzystam z takiego "huba" ładowarkowego na 5 wyjść. Super sprawa jak masz kilka telefonów czy innych urządzeń ładowanych po USB. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23
    Napisano (edytowane)

@Hardkorowy Marcin ale ona nie ma chyba USB typu c tylko zwykłe mikro USB, tak to wygląda przynajmniej na zdjęciach a specyfikacji nic nie napisano poza tym 3.0

Edytowane przez patrikos23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kabel swój zabierasz albo dokupujesz :) @patrikos23

Chyba że oryginalną zabierasz do pracy a kupujesz tą do domu i cała rodzina szczęśliwa > http://www.komputronik.pl/product/338015/aukey-pa-y5-quick-charge-3-0.html

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

też rozwiązanie :) a możesz jakiś dobry kabel polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

@patrikos23 ja do pracy dokupiłem taką przejściówkę 3.0/3.1: https://www.aliexpress.com/item/Original-Brand-Mirco-USB-To-Type-c-Adapter-For-Nokia-Oneplus-Two-Mobile-Phone-Date-Cable/32452713140.html?spm=2114.13010608.0.0.UYV2CN

I używam tu oryginalnej ładowarki od MI5 z kablem od UMI Zero na którym działa ładowanie oraz transmisja danych.

W domu mam ładowarkę na kilka urządzeń z portem QC 3.0 (nie będę polecał bo nie idzie 2 telefonów na raz ładować gdy jeden do 3.0 podpięty), ale i tak najczęściej w domu ładuję telefon co drugą noc za pomocą ładowarki 500mAh. Telefon się nie nagrzewa w ogóle.

QC bardzo rzadko muszę używać, najczęściej gdy w ciągu dwudniowego cyklu kilkugodzinną rozmowę przez skype odbyłem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Zakupy zrobione, wybór padł na ładowarkę http://www.komputronik.pl/product/338012/aukey-pa-t9-quick-charge-3-0.html?gclid=Cj0KEQiAw_DEBRChnYiQ_562gsEBEiQA4Lcssp92FPzSgtXI0YdM8fgvEWLpLp2Y54mKkyHcNxlLj24aAnvG8P8HAQ&gclsrc=aw.ds&utm_source=convertiser&utm_medium=affiliate&utm_campaign=affiliate zakupiono na alliexpres-wyszło około 40zł :D czyli sporo taniej niż w Polsce i kabelek na allegro, na alliexpres były podobne ceny. Dzięki za podpowiedzi, oby działały tak jak @Hardkorowy Marcin opisujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqner
    Napisano (edytowane)

Też sobie kupiłem ten kabelek bo mój oryginalny przy ładowarce troszkę się wyrobił, strasznie na boki się zgina. Przyda się porządny drugi kabel. A jest porządny.. 

YIPjL6M.jpg niovw4M.jpg

Edytowane przez sqner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi