Skocz do zawartości
Anonim76

Serwis LG - Dyskusja ogolna, problemy, pytania...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, mam drobne pytanie. Otóż oddałem mojego X Power na gwarancję, z powodu niewłączania się telefonu oraz braku reagowania na ładowarkę. Ktoś może orientuje się ile czasu może potrwać taka naprawa? W internecie straszą że aż miesiąc, a ja telefonu bardzo potrzebuje i nie widzi mi się za bardzo czekania tak długiego okresu, a nie słyszałem również jakichś dobrych opinii o serwisie LG. Byłbym wdzięczny za szczerą odpowiedź, dziękuję!

Edytowane przez dszymek
Korekta nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są szybcy. Zależy jak oddawałeś- przez salon lub sklep to dłużej o 4 dni, przez kuriera to max do 9dni. Tak czy siak to do dwóch tygodni powinno być git.Mogłeś zamówić kuriera.

lg g4 taptuś

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to bardzo się cieszę, oddawałem przez salon ale te 2 tygodnie już jestem w stanie poczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Decyzją LG Polska przyznano mi nowego X Powera. Odebrałem go wczoraj. Na razie jest tak jak być powinno czyli żadnych przebarwień.

Edytowane przez dszymek
Zbedny tekst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile się z tym użerałeś?

*Tapnięte z mojego LG K220
*Tapatalked from my LG K220

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałeś go po wysłaniu telefonu do Mławy czy innego serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw telefon był serwisowany przez operatora. Wysyłany 3 razy do Mławy. Trwało to ok 2 albo 3 tygodni. Za czwartym razem postanowiłem zmienić serwis. Znalazłem najbliższy. Początkowo nikt nie umiał znaleźć wady ale kiedy się zdenerwowałem i poprosiłem o rozmowę z kierownikiem... ten spojrzał na telefon i stwierdził, że wie o co chodzi. Po dwóch tygodniach dostałem informacje, że czeka na mnie nowy egzemplarz. Jedyne czego się dowiedziałem to to, że tego nie da się naprawić. Nowy telefon na pierwszy rzut oka wygląda na wolny od tej wady... Całość trwał a ok 4 tygodni. Nie pamiętam teraz dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dab

To i ja mam pytanie, w moim x powerze jak go delikatnie puknę w plecy (lub jak go odkładam)  w okolicy obiektywu to słychać mocne brzęczenie(grzechotanie) jak by coś było luźne ,serwis odpisał że to brzęczy wibracja, czy u Was jest coś podobnego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel.

@dab W innych modelach telefonów też występuje taka sytuacja. Nic nadzwyczajnego czym mógł byś się martwić.

Edytowane przez Daniel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie możesz to olać. Swoją drogą kiedy pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją to ona raczej mnie denerwowała. Z czasem się przyzwyczaisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi