Skocz do zawartości
olszewsb

Android 7.0 aktualizacja

Rekomendowane odpowiedzi

dzidexx

@Rysiu0192

1. Bootloop łapią po wgrywaniu na root/twrp itp. Zjawisko normalne.

Ota update tylko na stock!

Przeczytaj uważnie - tłumacz działa.

2. Po zmianie nru androida wskazany jest Factory Reset.

Zrobiłeś?

Po kilku godzinach wypowiadasz się o baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dzidexx

Tablety są na stocku nie było w nich grzebane bo nie było potrzeby, faktycznie zapomniałem wspomnieć o tym.

Tak za każdym razem robię FR :)
    Problem z baterią istnieje wielu użytkowników to potwierdza na oficjalnym forum zresztą widzę też na swoim podczas ładowania mam  przy 90% przewidywany czas 2h więc jest coś nie tak.

Edytowane przez Rysiu0192
    Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr

Zawsze coś może nie zadziałać ale wczoraj moja mama której kupiłem K1 chwaliła się, że przeprowadziła aktualizację i poszło bez problemu. Nie skarży się też na drain baterii ani nic innego. Tak mi się spodobała postawa Nvidii odnośnie tego tableta, że dzisiaj i dla siebie zamówiłem sztukę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Tylko nie przepłacaj za akcesoria. Szukaj na alledrogo i amazone.de.

@rhtr

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr

ha ha :D Napaliłem się najpierw na oryginalne "etui" (czyli klapkę) ale tak się trafiło, że w sugerowanych produktach amazon podał mi o połowę tańsze i lepsze według komentarzy. Do tego szkło na ekran i karta pamięci. Myślałem o padzie ale jak zobaczyłem ceny to tylko się zaśmiałem pod nosem i odpuściłem. Mogę chyba używać pada od xone a jeśli nie, to też nie problem, bo nie planuję specjalnie wiele grać. Po prostu z tego co wiem to dobry tablet, a że żadnego nigdy nie miałem, to sobie sprawiłem zabawkę. Rekomendacja mamy też zrobiła swoje ;)

Edytowane przez rhtr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rhtr

Pad od 360 działa bez problemu, w dedykowanym padzie jest to wygodne że ma panel dotykowy a oprócz tego tak samo wygodnie się używa.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filjusz

Uzywam androida N na shieldzie od kilku tygodni, oficjalna wersja została wycofana z powodu błędu launchera ktory crashuje gdy wchodzimy w app drawer. Nie mam problemow z bateria, a wrecz przeciwnie - SoT 3 H i 35 min. Przy 50℅ baterii to wynik o 30 minut lepszy od tego z MM. Wydajnosc tez na plus, laduje sie na mojej ladowarce z QC 2.0 od 15℅ do 100℅ w okolo 1 godz. I 45 minut. Generalnie update na wielki plus. :) Aczkolwiek wersja developer preview 2 wydaje mi sie nieco szybsza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@filjusz

7 minut temu, filjusz napisał:

oficjalna wersja została wycofana z powodu błędu launchera ktory crashuje gdy wchodzimy w app drawer.

Niestety nadal występuje ten błąd, sprzed momentu :|
    http://i.imgur.com/BG1qiUp.jpg

Czy wersja dev ma naprawiony błąd z dolną belką przy trybie pełnoekranowym bo jest to dość uciążliwe?
    http://i.imgur.com/Mltoy6L.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filjusz

@Rysiu0192 Wlasnie ta oficjalna wersja zostala wycofana, ty akurat (ja tez) zdazyles ja pobrac xD I mamy teraz system z crashujacym launcherem :0 Mam nadzieje ze wypuszcza fixa, a nawet jak nie to zainstaluje jakis custom launcher i po problemie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@filjusz

Jak wypuszczali 6.0 i były dość istotne błędy to łatka wyszła w ciągu tygodnia o ile dobrze pamiętam wiec mam nadzieje że tym razem będzie podobnie i poprawią to co jest popsute :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi