Skocz do zawartości
olszewsb

Android 7.0 aktualizacja

Rekomendowane odpowiedzi

dzidexx

@filjusz

Obniż cpu to będziesz miał 7h.

@Rysiu0192

Jakieś śmieci z Tajlandii(?).

Po FR coś przywracałeś? Z k.google lub inaczej?

Ja bym wgrał stock(ostatni) przez fastboot i zaktualizował rzez ota.

Downgrade - odblokuj Bootloader.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filjusz

@dzidexx funkcja manipulowania czestotliwoscia procesora i iloscia dzialajacych rdzeni absolutnie nic nie daje, mam na mysli te opcje z ustawien wydajnosci. Nie wiem po co to jest bo nic nie zmienia, sprawdzilem to w SetCPU i Kernel Adiutor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

U mnie daje.

Spoiler

Screenshot_20170211-114747.thumb.png.a47190389f90d022eea72e68f3423b9e.pngScreenshot_20170211-114815.thumb.png.1a73a4798165c22592682fdfb81d614b.pngScreenshot_20170211-114905.thumb.png.014c976d4b2f5623dc39c23cd9735958.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filjusz

Dziwne :\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@filjusz

Bardzo dziwne, 8h to nie problem(teraz 11% 7h45min):

Spoiler

Screenshot_20170211-212840.thumb.png.e87bc0e4dbb968fd2b2cbf9136c93fa0.pngScreenshot_20170211-212848.thumb.png.06ffcf348cce3b3e0a7a82494bd0c4ea.pngScreenshot_20170211-212832.thumb.png.87caa35e1ba477c99f7cbce4e90611ff.png

dodana zawartość

Nie używam apek auto..., jasność na 15%, nieużywane apki wyłączam.

Mam auto start manager - dawno nie zaglądałem(do apek uzytk.)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.autostart.manager

Spoiler

Screenshot_20170211-213740.thumb.png.dcc199a76254e691c68bde03b00dce6f.pngScreenshot_20170211-213719.thumb.png.1a6e4aa17d0a44a8ff787caff2c4ad68.png

Edytowane przez dzidexx
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filjusz

@dzidexx Pokaz swoje ustawienia z menu wydajnosci (rdzenie, czestotliwosc itp)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

W poście #33 jest screen. W K.A. cpu nie ruszam.

@filjusz

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr

Dzisiaj przyszedł tablet. Zrobiłem aktualizację do 7.0 zaraz po wyjęciu z pudełka i wszystko przebiegło bez problemu i zadziwiająco szybko. Nie widzę póki co żadnych błędów opisanych tutaj. Wydajność tego tabletu jak na dwuletni sprzęt jest rewelacyjna. Niektóre gry działają lepiej jak na Samsung S7. Wiem że tutaj rozdzielczość ekranu jest mniejsza ale i tak robi na mnie wrażenie to porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@rhtr

Ile aktualizacji miałeś?

Wybrałeś jedną dużą?

"...dwuletni sprzęt...":

Sprzęt jest non stop w produkcji, a nie leży w magazynach; pierwsza wersja też dostała N. 

Ps.

Szkoda, że nie robią smartfonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr

Aktualizacja do 7.0 czyli jak to Nvidia nazwała - Software Update 5.0. Wcześniej było chyba 6.0.1.

Update zrobiłem praktycznie od razu po wyjęciu z pudełka i zanim cokolwiek zainstalowałem i poustawiałem w tablecie. 

Moje pełne uznanie dla producenta, że w ogóle aktualizuje taki "stary" sprzęt bo nowsze mogą zostać na starszych wersjach systemu, mimo że w sprzedaży pojawiły się znacznie później jak Shield K1. Tak jest choćby w przypadku tabletów Huawei. Całkiem dobre podejście Nvidii które jest raczej rzadkie na rynku urządzeń z Androidem. A zanosi się, że pojawi się kolejna aktualizacja do 7.1.1 (lub coś w tym stylu).

U mnie nie widzę póki co problemów w działaniu a zainstalowałem już około 50 aplikacji, z czego ponad połowa to gry. Naprawdę bardzo dobrze to działa zważywszy na datę pojawienia się tego sprzętu na rynku. Niby "tylko" 2GB RAM a nie czuję żadnego dyskomfortu w działaniu porównując z Samsungiem S7 który odrobinę szybciej uruchamia aplikacje ale nie jest to też tak wielka różnica aby mogło to przeszkadzać.

Obecnie jedyny minus to taki że nie znalazłem Xposed dla tego softu a potrzebuję moduł do blokowania reklam na yt. Adguard nie blokuje ich u mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi