Skocz do zawartości
nolif.ee

czy dałoby się w jakiś sposób w moto e 2gen zainstalować stockowego androida (albo nowszą wersje) z poziomu pc?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że od paru dni występuje u mnie problem, wynikający pewnie z mojej głupoty, postanowiłem założyć konto oraz temat na tym forum w poszukiwaniu pomocy. Otóż, gdy zabrałem się za formatowanie systemu, musiałem to zrobić za pomocą bootloadera (gdy próbowałem zrobić to z poziomu androida opcja resetu była najnormalniej w świecie nieaktywna). I tu pojawia się szkopuł, po formacie i reebocie zacząłem konfigurować telefon. Wszystko było dobrze do momentu wpisania emaila, którego najnormalniej w świecie zapomniałem. (dla sprostowania, żeby nie wysnuwać oskarżeń, telefon jest brata, osobiście używam huawei'a, a brat emaila właśnie nie pamięta bo był on tworzony na poczekaniu do sklepu play, oczywiście wszystkie papiery na telefon mam) Dlatego mam pytanie, czy dałoby się w jakiś sposób zainstalować stockowego androida (albo nowszą wersje) z poziomu pc? I czy konieczne będzie oddanie do "serwisu".

Edytowane przez nolif.ee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Da się.

W dziale romy i modyfikacje jest mój opis(odblokowany BL).

Dobre opisy są w dziale moto g3 i g4.

Tutaj też znajdziesz(restore stock/flash stock/stock marschmallow):

https://forum.xda-developers.com/moto-e-2015

Ty masz zablokowany(status code 0'? - możesz wgrać tylko najnowszy dostępny. Reteu, surnia, xt1524.

Są też inne metody obejścia FRP - szukaj "bypass frp moto e 2015".

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi