Skocz do zawartości
lukastob

Czy warto kupić jeszcze Note 2 LTE (N7105)?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto jeszcze kupic note 2 w wersji lte dla niezbyt wymagajacego uzytkownika ?

Edytowane przez Muszczu
    Doprecyzowanie nazwy wątku, nazwa powinna być krótkim streszczeniem pierwszego postu, proszę o tym pamiętać. [4.3]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lukastob wszystko zależy za jakie pieniądze i w jakim stanie. Jak by nie patrzeć Note 2 to bardzo udany model z bardzo dobrym czasem pracy na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega pytał o Note2 LTE. Oczywiście, że warto. Model 7105 ma LTE  m.in. z pasmem 800 MHz a w tej chwili na tym paśmie np. T-Mobile uruchomił swój LTE. Bardzo dużo przebywam na wsi i tam jak tylko uruchomili to LTE to internet wprost śmiga bez problemu osiągając transfery powyżej 40/15 Mbps. Mam ten smartfon już ponad 5 lat. działa bez zarzutu. Nigdy nie kombinowałem ze zmianami softu. Mam na nim Andka 4.3 bo 4.4 nie chciałem ze względu na brak możliwości zapisu aplikacji na kartę pamięci, więc wyłączyłem mu aktualizacje automatyczne. Wszystko mi pięknie działa: rysik, kamerka, aparat, GPS. Po 5 latach kupiłem do niego nową baterię i ją wymieniłem. Żeby bateria długo trzymała warto zainstalować Greenify aby uśmiercało aplikacje wybudzające się gdy nie korzystasz z telefonu takie jak Facebook, Messenger czy inne które Ci wskaże Wacelook. I tylko tyle mu potrzeba. bateria przy niezbyt intensywnym użytkowaniu potrafi mi wytrzymać ponad 2 dni. Przed kupnem sprawdź czy wszystko w nim działa, to o czym pisałem wcześniej. Wersji bez LTE w obecnej chwili bym nie kupował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tadgrao308 jak już napisałem wszystko zależy od ceny. Telefon jest jeszcze dobry, ale nie na tyle by przepłacać lub kupować jakiś szrot.

Co do LTE. Jak się ma dobry zasięg LTE to tak. Ja np mieszkam w naturalnym obniżeniu terenu. Wszędzie dookoła jest dobry zasięg LTE, a u mnie bez różnicy czy to LTE czy UMTS. Ba nawet lepiej działa UMTS.

Co do zapisu karty pamięci na 4.4.2. Poważnie? NIe masz ROOT'a w telefonie? Wystarczy ROOT i nie ma problemu z zapisem SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi