Skocz do zawartości
bahamut24

Antena FM i słuchawki bezprzewodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie radia w Z3Compact. Mam słuchawki bezprzewodowe bluetooth i chcę słuchać radia z telefonu ale,żeby je włączyć musza być słuchawki na kablu bo służą jako antena. Da się przesłać dźwięk na bezprzewodowe? Ktoś próbował podłączyć antene FM na mini jack i wtedy bezprzewodowo radio puścić na słuchawki? Wiem ,że można internetowego słuchać ale bateria i transfer. Na aliexpress są anteny za ~2$ pewnie prekursorem będę :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Bez problemu swego czasu słuchałem na SE LWW na obciętym kablu jack lub kablu jack-jack. Sęk w tym, by znaleźć taki kabel, aby nie wywaliło komunikatu, że akcesorium nie obsługiwane :) 

Edytowane przez ct65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

@ct65 no to świetnie że słuchałeś na se ale Twoja rada mało jest przydatna w tym temacie 

Słuchawki/sam kabel musi być podłączony żeby radio działało ale jedyna opcja jaka jest to przełączenie na głośnik. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

@jotwu Nie wiem w czym widzisz problem. Sprawdź najpierw, potem komentuj. Podłączyłem słuchawki BT wuf, wpiąłem sam kabel do gniazda z1 i radio gra mi na słuchawkach BT, cud? Nie, normalne że wszystko przekierowuje na BT, o ile tak ustawisz w ustawieniach bt na telefonie...tylko dźwięk na głośnik przez to nie wychodzi.

Edytowane przez ct65
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ct65

Gdzie w ustawieniach jest aby dźwięk szedł na BT? Podłaczyłem słuchawki bluetooth , słuchawki minijack i właczyłem w z3 compact radio . Dźwięk jest albo w słuchawkach minijack albo głośnik.

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

@bahamut24 wchodzisz w ustawienia bt i przy każdym urzadzeniu powinienes miec zebatke, klikasz na nia. Opcja "dźwięk multimediów" odpowiada za muzykę, a "dźwięk telefonu" za rozmowy głosowe. Co prawda to na lp na z1, ale dziala. 

Spoiler

Screenshot_2017-02-19-20-55-29.thumb.png.55272e000a98661522d4dca6a756cfb7.pngScreenshot_2017-02-19-20-55-38.thumb.png.18e837f859231a95756bb3452ba105d3.png

Edytowane przez ct65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to ustawione jednak z wbudowanego radia dzwiek idzie tylko przez sluchawki minijack lub glosnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Dziwne. Może problem tkwi tutaj w tym, że podpinasz dodatkowo słuchawki na jack. Ja używałem obciętego kabla jack lub kabla jack - chinche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi