Skocz do zawartości
titek20

Słaba głośność w filmach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem taki jak w tytule. Do odtwarzania filmów głównie używam MX Player PRO. Ale dodam również, że w wielu innych aplikacjach do oglądania filmów mam ten sam problem, filmy są zwyczajnie bardzo ciche (ledwie słyszalne od poziomu głośności 7). Oglądając nagrania np. wykonane telefonem głośność jest normalna, oglądając np. youtube, czy też podczas grania również problem nie występuje. 

Od siebie dodam jeszcze, że przypomina mi to trochę sytuacje z przed paru miesięcy kiedy to nagrałem jakiś custom rom na note 2, tam też filmy były ciche, ale po powrocie do oryginalnego softu wszystko wróciło do normy, tutaj niestety mam taki problem, że na urządzeniu znajduje się oryginalna wersja oprogramowania. Jakieś sugestie? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będziesz oglądał w MX film to przesuń sobie palcem do góry z prawej strony ekranu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ochkarol Tak wiem :) dopiero jak mam ustawione na 7-8 cokolwiek słychać. Ale znalazłem inny program - VLC i o dziwo tam wszystko działa jak należy. Nawet na niskich wartościach głośności dźwięk w filmach jest słyszalny normalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi