Skocz do zawartości
bednar93

Nie dochodzące SMS Fun5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z myPhone Fun 5. Telefon kupiłem jakiś miesiąc temu i od pewnego czasu mam problem z smsami. Czasem sms dochodzą opóźnione, czasem nie dochodzą wcale. Sieć Play, zmieniałem też anteny na Tmobile. Miałem kilka telefonów obok siebie (Xiaomi RN4, Xiaomi RN3Pro, Lumią 640, Grand Prime) i wszędzie sms dochodzą a na Fun5 cisza. Dzwonić normalnie mogę, internet działa. Wszystko działa jak należy. Nawet sms wysłane z Fun 5 wychodzą i na inne telefony dochodzą. Co może być powodem ? Jak można to rozwiązać ? Mam nakładkę Nova Launcher, ale to chyba nie jego wina. System to stock Android 6.0.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest dokładnie to samo, na dodatek fabryczny budzik nie działa, wszystkie powiadomienia przychodzą dosłownie w losowym czasie. Telefon jest po prostu syfem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio włączyłem bluetootha bo przesyłałem pliki. Każda próba wyłączenia go kończyła się restartem telefonu ! Obojętnie czy używałem paska skrótów czy normalnie przez ustawienia. Nie wytrzymałem. Zrobiłem formata. Chwilę było dobrze, po 3 dniach z bluetoothem to samo ! Odesłałem w ramach gwarancji. Ciekawe co zrobią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli aktualizacja powinna być dostępna również z poziomu telefonu (OTA), tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

Jak ktoś ma wersje  V 1.0.9 to powinien mieć OTA, jak ma  V 1.0.6 to według instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam znów taki problem ze posiadam myphone jako drugi telefon i doprowadza mnie do szału. Nie wiem czym jest spowodowane to że rozmawiając z drugą osobą przez telefon zaczyna przerywać rozmowę, tzn. rozmawiam i co jakiś czas osoba z która rozmawiam mnie nie słyszy ani ja jej nie słyszę. Zasięg jest cały czas na maksa. Zmienialem nawet tryb na 2g i nic nie pomoglo. Ten sam problem jest gdy ta sama kartę włosa do slotu numer 2. Ma ktoś jakiś pomysł ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponawiam swoje pytanie. Miał ktoś coś podobnego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi