Skocz do zawartości
Fotograf

[APLIKACJA] Nagrywanie rozmów Moto X Style

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia i siostry w Moto X Style błogosławieni przez Androida

Poznajcie moje krótkie świadectwo.Po przesiadce na Moto X Style przez dwa dni poszukiwałem aplikacji do nagrywania rozmów na nasz telefon, która nagrywałaby dźwięk dwutorowo tj. osobno dźwięk rozmówcy i osobno mój głos z mikrofonu w jednen plik. Na poprzednim telefonie działał CallRecorder by skvalex, ale niestety na Moto X Style nie działał. Nie pomagało ślęczenie nad konfiguracją, instalacja ALSy, która nie chciała się zainstalować, nie pomagały inne programy. Aż w końcu grzebiąc w internetowej dżungli znalazłem tę wspaniałą aplikację - Jit Call Recorder

Wszystkim posiadaczom Moto X Style polecam serdecznie. Appka nagrywa praktycznie bez konfiguracji, dźwięk jest tak perfekcyjny, że nawet lepiej słychać rozmówcę niż mnie.

Appka jest bezpłatna, a pełna licencja kosztuje 7 zł - dostaje się za to parę rzeczy. Ja kupuję licencję, jestem bardzo wdzięczny developerowi za trud pisania tej aplikacji zwłaszcza po tym, jak moja aplikacja (za którą jej developer woła 50 zł) nie działa na Moto X. Cena za licencję jest moim zdaniem bardzo uczciwa, do testów mamy w pełni funkcjonalny program, a tylko kilka ficzerów jest po kupnie licencji. To bardzo uczciwe, serdecznie polecam!!!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie działa Total Recall. Jest leciutkie echo z mojej strony ale nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak u Ciebie słychać rozmówcę na nagraniach? Bo u mnie perfekcyjnie

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@Fotograf

Pokażesz ustawienia JitCallRec?

Nagrywa dobrze tylko pojawił mi się pogłos(mój, w trakcie każdej nagrywanej rozmowy).

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie rozmówcę słychać idealnie, jedynie z mojej strony jest lekki pogłos. Jak możesz to pokaż zrzuty ekranów ustawień z tego jit :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiszcie mi tylko o jakie ustawienia Wam chodzi, bo tam tych ekranów jest w trzy i trochę. W sumie nie ruszałem żadnego (!) ustawienia z opcji nagrywania, jedyne co zmieniałem to katalog nagrań i ikonkę na migającą. A tak - działał z "palca" i na żadnej rozmowie nie ma echa.

Edytowane przez Fotograf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha, no ja własnie próbowałem kiedyś z tym JIT'em i się nie sprawdził, ale może coś w nowszych wersjach poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idzie z palca, jak ktoś chce to niech napisze, jakie konkretnie screeny mam zrobić, to zamieszczę.

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@Fotograf

W zasadzie pogłosu już nie zaobserwowałem - chyba po zmianie głośności i na poł.głosowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi