Skocz do zawartości
wdzieg

rom MXQ PRO + 2/16 BT, S905 - Custom Firmware

Rekomendowane odpowiedzi

tak masz racje bo on opiera się na google tv , mi to starcza . Media plus rozrywka , jak bym wymagał czegoś więcej postawił bym np. UBPorts (ubunutu) lub jakiś remix androidowi których od groma . Ale wracają przez TRWP także brak dostępu , może znasz jakieś rozwiązanie  na roota ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tak masz racje bo on opiera się na google tv , mi to starcza . Media plus rozrywka , jak bym wymagał czegoś więcej postawił bym np. UBPorts (ubunutu) lub jakiś remix androidowi których od groma . Ale wracają przez TRWP także brak dostępu , może znasz jakieś rozwiązanie  na roota ?
    Aha, to dlatego mi zawsze czegoś brakowało. Czasem nie kazdy rom ma juz w sobie root-a ? pare romow mialem wrzuconych i na kazdy musiałem wejść w root zeby wrzucić sterowniki od wifi a, bez root bym tam nie wszedł.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zakupiłem mxq pro 4k przy starcie wyświetla sie recovery ,nic nie mozna zrobić próbowałem wszystkiego,coś można z tym zrobić czy śmietnik? komputer też nie wykrywa przez usb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdzieg
    W dniu 15.11.2019 o 14:01, lokis11 napisał:

zakupiłem mxq pro 4k przy starcie wyświetla sie recovery ,nic nie mozna zrobić próbowałem wszystkiego,coś można z tym zrobić czy śmietnik? komputer też nie wykrywa przez usb

Musisz nagrać na kartę SD  wersję romu którą zainstalujesz bezpośrednio z karty sd tu masz pliki romu i narzędzie z opisem jak spreparować kartę sd butującą:
    https://drive.google.com/open?id=175QJzjVkfc8gGNWGF1UXLKVoTMHWxDI1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć
    Czy ktoś mógłby podać ROM HQYG-TX7-nikodi-20180104? nie należy już pobierać https://mega.nz/#!8VxwyDLK!swvvVOEeozT6UlNgSKp97mdjhtRPDBpJH64ky1f-Po. "I straciłem uszkodzony dysk twardy.

Dziękuję bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cześć
    Czy ktoś mógłby podać ROM HQYG-TX7-nikodi-20180104? nie należy już pobierać https://mega.nz/#!8VxwyDLK!swvvVOEeozT6UlNgSKp97mdjhtRPDBpJH64ky1f-Po. "I straciłem uszkodzony dysk twardy.
    Dziękuję bardzo
    Witam, mam ten plik na HDD ;) jak się uda to gdzieś go dziś wrzucę ale nie obiecuje, bo nie mam stałego internetu to troche mnie to ogranicza ;)

dodana zawartość

HQYG-TX7-nikodi-20180104.img

https://drive.google.com/folderview?id=17cb9jVGFTR89SG6Yu6VvBS5a8qR005td

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 30.10.2019 o 15:45, rafaln84 napisał:

ZIP wypakuj i recznie wrzuć przez x-plore do Root/System/etc/wifi

Witaj,

czy możesz podpowiedzieć, jak wrzucić ten plik AP6330 do folderu /wifi na sofcie atvXperience_v2FF?

Niestety u mnie jest to niewykonalne w jakikolwiek dostępny sposób - odmowa na jakiekolwiek operacje na tym folderze.

A przy okazji - czy w atvXperience istnieje jakakolwiek możliwość na ułożenie programów na głównym ekranie? czy tylko i wyłącznie usunięcie wszystkiego i ponowna instalacja w kolejności jakiej chcę - do niczego innego na razie nie doszedłem i usuwam po kolei programy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,
    czy możesz podpowiedzieć, jak wrzucić ten plik AP6330 do folderu /wifi na sofcie atvXperience_v2FF?
    Niestety u mnie jest to niewykonalne w jakikolwiek dostępny sposób - odmowa na jakiekolwiek operacje na tym folderze.

A przy okazji - czy w atvXperience istnieje jakakolwiek możliwość na ułożenie programów na głównym ekranie? czy tylko i wyłącznie usunięcie wszystkiego i ponowna instalacja w kolejności jakiej chcę - do niczego innego na razie nie doszedłem i usuwam po kolei programy.

Witam, na sofcie atvXperience_v2FF nie wrzucałem AP6330 bo sieć wi-fi jest u mnie widziana ;) prawidłowo miałem parę romów i do każdych wrzucałem bez problemu przez x-plore.

Na atvXperience ajtualnie jade bo filmy płynniej chodzą ;) do menu głównego tylko dodałem mx player + xplore a, tak nic nie zmieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 minut temu, rafaln84 napisał:

Witam, na sofcie atvXperience_v2FF nie wrzucałem AP6330 bo sieć wi-fi jest u mnie widziana ;) prawidłowo miałem parę romów i do każdych wrzucałem bez problemu przez x-plore.

Na atvXperience ajtualnie jade bo filmy płynniej chodzą ;) do menu głównego tylko dodałem mx player + xplore a, tak nic nie zmieniałem.

ehh.. udało się. Gdy już cały świat poinformowałem że nie idzie mi ;)

Instrukcje mówiły żeby wrzucić za pomocą X-plore z opcją "with superuser+moutable system file option", a tu nie tak, trzeba ostatnią opcję wybrać superusera z dostępem do folderów tylko do odczytu.

Po wrzuceniu katalogu AP6330 już jest sieć.

Zainstalowałem atvXperience_v2FF tylko ze względu na aplikację Cyfrowego Polsatu CP GO.  Niestety przestała działać na oryginalnym sofcie MXQ - w aplikacji błąd 10004. Próbowałem też softem z Nexboxa A5 a ruszyło dopiero na atvXperience tyle że bez WiFi. Przerobiłem przy tym wszystkie pięć wersji CP Go od 1.0.8 do 1.2.1.

Jakby ktoś potrzebował info na czym mi chodzi atvXperience_v2FF wersja 2GB RAM (oraz działał też soft z Nexboxa A5 6.0.1 cyx_NEXBOX-A5_ap6330_16g2g, ale bez obsługi pilota, trzeba dograć było) to moja fabryczna wersja MXQ Pro+ ma taki hardware:

MXQ Pro+ 4K 2GB/16GB

Board:  S905XQ_V1.0 2016.08.11
    cpu:    Amlogic S905X Cortex A53 Quad Core
    RAM:     2GB DDR3L Hynix H5TC4G63AFR
    Flash:     16GB eMMC TOSHIBA THGBMFG7C2LBAIL
    WiFi:    802.11b/g/n AP6330

model:        S905XQ
    Android:    6.0.1
    Wersja jądra:     3.14.29  / [email protected] #1
    Kompilacja:    p212-userdebug 6.0.1 MHC19J 20161215 test-keys

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź