Skocz do zawartości
qbus93

[XWLP8][28-04-2012]QBUSv20 - Stock - deodexed - ICS - SIP /ICS Domination Theme/

Rekomendowane odpowiedzi

Janu

Rom jest super, szybko działa, ale zauważyłem 2 błędy:

- Market nie update'uje się do nowszej wersji

- Nie można instalować aplikacji od googla z marketu (wyskakuje błąd "Plik pakietu nie został prawidłowo podpisany."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Rom jest super, szybko działa, ale zauważyłem 2 błędy:

- Market nie update'uje się do nowszej wersji

- Nie można instalować aplikacji od googla z marketu (wyskakuje błąd "Plik pakietu nie został prawidłowo podpisany."

Poprawione razem z nową wersją ROMu, która dostępna jest w pierwszym poście tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janu

Wszystko chodzi super, poza jednym szczególikiem, youtube nie chce się zaktualizować (Plik nie został pospisany) :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Wszystko chodzi super, poza jednym szczególikiem, youtube nie chce się zaktualizować (Plik nie został pospisany) :]

OK dzięki za info - popatrzę na to w chwili wolnej.

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Panowie qbus93 wrzucił właśnie poprawioną wersję romu:)

Przepraszam za zamieszanie, ale musiałem zrobić jeszcze jeden upgrade - zapomniałem dorzucić VoiceSearch (a jest to standardowy komponent Androida, więc powinien być w systemie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielu osobom stockowy KK5 restartuje się sam podczas spoczynku (w tym i mnie). Czy w Twoim romie jakieś prace w tym kierunku były robione? (chociaż pewnie i tak nikt nie wie co jest przyczyna).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dziś przesiadłem się z SGSI na II wiec pełen ekscytacji zabrałem się za telefon. Rom pięknie chodzi jednak nie mogę niczego kupić w markecie - nie wiem w czym tkwi problem... Nie przypuszczam, że to wina romu ale... możne ktoś sprawdzi. Po dotknięciu ceny przy płatnej aplikacji pojawia się ramka z informacją: "Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie." I jeszcze jedno... z góry sorry za pytanie nie do końca na temat... na sgs1, kolory były jakby mniej dynamiczne, nawet na samsungowskich romach, na sgs2 są mocno kolorowe bez względu na ustawienie trybu. Czy to normalne nawet na custom romach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Wielu osobom stockowy KK5 restartuje się sam podczas spoczynku (w tym i mnie). Czy w Twoim romie jakieś prace w tym kierunku były robione? (chociaż pewnie i tak nikt nie wie co jest przyczyna).

Od 24 godzin używam właśnie tego romu i wszystko chodzi OK - nic się nie restartuje zarówno przy zakończeniu rozmowy jak i przechodzeniu z EDGE na UMTS/HSDPA (co oczywiście nie znaczy, że na 100% nigdy nikomu się nie zrestartuje - tego nie wiem). ROM względem oryginalnego jest zdeodexowany, może ta deoptymalizacja powoduje poprawę? Zastanawiam się również, które macie radio? W paczce jest coś co po flashu pokazuje XXKI4. Ale też takie właśnie radio miałem przedtem, więc nie wiem czy nowe radio się nie wgrywa, czy w paczce jest XXKI4.

Możesz spróbować go wgrać i zobaczymy co się stanie, pozwoli nam to postawić jakąś wstępna tezę: czy winny jest ROM na konkretnych urządzeniach, czy tylko ROM odexowany?

---------- Post dołączono o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Witam. Dziś przesiadłem się z SGSI na II wiec pełen ekscytacji zabrałem się za telefon. Rom pięknie chodzi jednak nie mogę niczego kupić w markecie - nie wiem w czym tkwi problem... Nie przypuszczam, że to wina romu ale... możne ktoś sprawdzi. Po dotknięciu ceny przy płatnej aplikacji pojawia się ramka z informacją: "Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie." I jeszcze jedno... z góry sorry za pytanie nie do końca na temat... na sgs1, kolory były jakby mniej dynamiczne, nawet na samsungowskich romach, na sgs2 są mocno kolorowe bez względu na ustawienie trybu. Czy to normalne nawet na custom romach?

Co do marketu - właśnie sprawdziłem po moich poprawkach związanych z błędnymi sygnaturami (wersja v4).

Zakupiłem poprawnie aplikację, a następnie zrobiłem REFUND.

Co do kolorów - wyświetlacze AMOLED potrafią się znacznie różnić odcieniami i jasnością nawet w obrębie jednego modelu telefonu. W SGS2 widziałem już matryce, które przy takich samych ustawieniach mocno różniły się jasnością od matrycy z innego egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi