Skocz do zawartości
qbus93

[XWLP8][28-04-2012]QBUSv20 - Stock - deodexed - ICS - SIP /ICS Domination Theme/

Rekomendowane odpowiedzi

Dociągam v4 i jak wrzucę dam znać czy będzie już w porządku u mnie z marketem. Dzięki za szybka odpowiedź.

No i niestety, błąd z kupnem apek w markecie pojawia się u mnie również na v4 :(

Edytowane przez barritus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Dociągam v4 i jak wrzucę dam znać czy będzie już w porządku u mnie z marketem. Dzięki za szybka odpowiedź.

No i niestety, błąd z kupnem apek w markecie pojawia się u mnie również na v4 :(

Tak, udało mi się zreprodukować na czystym romie (zaraz po factory resecie) :facepalm:. Wcześniej sprawdzałem po zrobieniu restore z mojego backupu.

Postaram się tym zająć niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kohi

mam prośbę czy/gdzie można dostać tą czcionkę z KK5 mi się ona podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak, udało mi się zreprodukować na czystym romie (zaraz po factory resecie) . Wcześniej sprawdzałem po zrobieniu restore z mojego backupu.

Postaram się tym zająć niebawem.

Czyli jeśli dobrze zrozumiałem, błąd istnieje i jest związany z romem a nie apką marketu bo chciałem dziś powalczyć z podmianami na inne wersje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Czyli jeśli dobrze zrozumiałem, błąd istnieje i jest związany z romem a nie apką marketu bo chciałem dziś powalczyć z podmianami na inne wersje.

Tak, błąd istnieje. Nie wiem jeszcze dokładnie czego to wina - będę walczył pewnie dzisiaj wieczorem.

---------- Post dołączono o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

mam prośbę czy/gdzie można dostać tą czcionkę z KK5 mi się ona podoba :)

Jak już się uporam z bugami (Market) to przygotuję update z nowymi czcionkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kohi

u mnie w ogole nie wlacza sie talk (force close)

instalowalem ten rom juz kilka razy (pelen wipe itd) i zawsze to samo...:mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93

Panowie, przebudowałem kompletnie ROM. Zakupy z Marketu już działają, Talk nie robi Force Close (właśnie udało mi się przeprowadzić wideorozmowę), aplikacje Googla najnowsze itd..

Spędziłem nad tym ładnym parę godzin, ale wygląda na to, że zaczęło działać wszystko jak trzeba.

Potestuję go jeszcze trochę, muszę zbudować paczkę publiczną i wrzucę ją tutaj niebawem (myślę, że jakoś dzisiaj w nocy).

EDIT: Nowa wersja na pierwszej stronie.

Edytowane przez qbus93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy możemy się spodziewać roomu? Oprócz marketu śmiał świetnie.

Wysłane z i9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Kiedy możemy się spodziewać roomu? Oprócz marketu śmiał świetnie.

Wysłane z i9100

Jest już na pierwszej stronie. Jeżeli po wgraniu dalej coś nie będzie działać zrób wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raftik

Jeżeli można zaproponować coś od siebie to jakbyś kolego przerobił pliczek service.jar i ruszył na tym ROM-ie program BLN to napewno zdecydowałbym się na twój ROM. Niestety w Stocku BLN nie działa tzn. powiadamianie sms a podobno na deodexie łatwiej to zmodyfikować w ROM-ie. Większość Custom ROM-ów z XDA jest kolorowych jak cukierki co mi zupełnie nie pasuje, zależy mi na stabilnym Deodexed XWKK5 z działającym w pełni BLN.

Edytowane przez raftik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi