Skocz do zawartości
qbus93

[XWLP8][28-04-2012]QBUSv20 - Stock - deodexed - ICS - SIP /ICS Domination Theme/

Rekomendowane odpowiedzi

Yary
    jkey jest do tego romu do wgrania? brakuje mi wiekszej belki i mozliwosci przytrzymania

JKay'a nie ma pod żadną wersję ICS-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dar3kk

teraz jestem na romie D4Rom v6.0 i jest tam taka mozliwosc, wiem jest oparty na CM9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem kilka dni temu v20 z karnelem Siyah v3.2b5 i jak najbardziej jestem zadowolony.Wszystko śmiga jak należy i żadnych zwiech nie doświadczam.

Polecam ten zestaw wynik w Quadrant 4250 gdzie po wgraniu romu na stokowym karnelu zaledwie 3200 . Polecam wszystkim dograłem mod CRT OF i działa wyśmienicie co na LPQ było tragiczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do naszego dobrodzieja.

Co konkretnie robisz, żeby zmniejszyć czas reakcji klawisza Home i czy da się zrobić tego fixa w łatwy sposób na oryginalnym firmwarze Samsunga?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Napisano (edytowane)

Trzeba użyć baksmali do rozkompilowania android.policy.jar i zmodyfikować dalvik code. Potem trzeba to złożyć do kupy. Dla oryginalnego firmware da się też to zrobić - trzeba z odeksować android.policy.jar (np. ten z mojego romu).

Edytowane przez Sekator
    zbędne cytowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli (mówiąc normalnym językiem) mogę wydłubać plik android.policy.jar z Twojego romu i podmienić go w samsungowym za pomocą root Explorera?.

Czy powinienem zrobić coś jeszcze?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remoz

Od kilku dni zauważyłem strasznie słabą baterię, wieczorem odłączam telefon od ładowania (100%) a rano o 7 mam 50 % baterii.

W informacjach o baterii mam informację, że system zużywa 60% baterii, czy to jest normalne?

Dodam, że używam v19, aplikacje w tle wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie qbus93.

Dlaczego w wersji v20 w aplikacji kontakty, po odhaczeniu opcji pokazywania kontaktów z SIM są one rzeczywiście nie pokazywane, ale tylko do momentu ponownego uruchomienia SGS2. Uprzedzam że robiłem czyszczenie danych aplikacji kontakty.

Drugi problem mam jeszcze z locksreenem z "ICS Domination v4.2 LP7_LP8_for_QBUS_ROM". Chodzi o ten stockowy z ICS. Czasem zamknięta kłódka nie pozwala na "dotarcie" do tej otwartej i zatrzymuje się w połowie okręgu ograniczającego odblokowywanie. Ponowne wyłączenie i włączenie ekranu rozwiązuje problem.

To są w zasadzie jedyne błędy. Poza tym wszystko śmiga wspaniale i bez żadnych problemów. Świetny ROM, trzymaj tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Czyli (mówiąc normalnym językiem) mogę wydłubać plik android.policy.jar z Twojego romu i podmienić go w samsungowym za pomocą root Explorera?.

Czy powinienem zrobić coś jeszcze?.

Nie, musisz jeszcze zodexować ten plik. Ja już nie mam SGS2, a to się robi na urządzeniu, więc nie jestem w stanie pomóc.

---------- Post dołączono o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Pytanie qbus93.

Dlaczego w wersji v20 w aplikacji kontakty, po odhaczeniu opcji pokazywania kontaktów z SIM są one rzeczywiście nie pokazywane, ale tylko do momentu ponownego uruchomienia SGS2. Uprzedzam że robiłem czyszczenie danych aplikacji kontakty.

Drugi problem mam jeszcze z locksreenem z "ICS Domination v4.2 LP7_LP8_for_QBUS_ROM". Chodzi o ten stockowy z ICS. Czasem zamknięta kłódka nie pozwala na "dotarcie" do tej otwartej i zatrzymuje się w połowie okręgu ograniczającego odblokowywanie. Ponowne wyłączenie i włączenie ekranu rozwiązuje problem.

To są w zasadzie jedyne błędy. Poza tym wszystko śmiga wspaniale i bez żadnych problemów. Świetny ROM, trzymaj tak dalej.

Co do SIM to nie zauważyłem takich problemów. Co do ICS Domination - to jest zapewne jakiś błąd w samym Domination. Obu problemów nie jestem w stanie zweryfikować, bo nie posiadam już I9100.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raftik
    Nie, musisz jeszcze zodexować ten plik. Ja już nie mam SGS2, a to się robi na urządzeniu, więc nie jestem w stanie pomóc.

---------- Post dołączono o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Co do SIM to nie zauważyłem takich problemów. Co do ICS Domination - to jest zapewne jakiś błąd w samym Domination. Obu problemów nie jestem w stanie zweryfikować, bo nie posiadam już I9100.

A można wiedzieć co teraz posiadasz z androidem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi