Skocz do zawartości
qbus93

[XWLP8][28-04-2012]QBUSv20 - Stock - deodexed - ICS - SIP /ICS Domination Theme/

Rekomendowane odpowiedzi

qbus93
    Jeżeli można zaproponować coś od siebie to jakbyś kolego przerobił pliczek service.jar i ruszył na tym ROM-ie program BLN to napewno zdecydowałbym się na twój ROM. Niestety w Stocku BLN nie działa tzn. powiadamianie sms a podobno na deodexie łatwiej to zmodyfikować w ROM-ie. Większość Custom ROM-ów z XDA jest kolorowych jak cukierki co mi zupełnie nie pasuje, zależy mi na stabilnym Deodexed XWKK5 z działającym w pełni BLN.

Hej,

Próbował kolega użyć tego pliku? - xda-developers - View Single Post - [MOD] Services.jar mod to allow BLN on stock Mms.apk

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raftik

No i co kolego "qbus93" muszę pochwalić twój ROM :super: Jest stabilnie, szybko i wkońcu mi działa w pełni BLN bo NoLed mnie denerwował. Jadę na kernelu Siyah-v2.3. Gratuluje. Piwko już rano poleciało.

Ps. Jak wyjdą jakieś kwiatki będę raportował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kohi

ja miałbym jeszcze taką prośbę, o ile to możliwe;) czy dało by radę opcjonalnie wgrywać TW 4.5 ? (5 ikonek)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    ja miałbym jeszcze taką prośbę, o ile to możliwe;) czy dało by radę opcjonalnie wgrywać TW 4.5 ? (5 ikonek)

Założeniem ROMu jest to, że ma być jak najbliższy wersji stockowej, tak więc żadne zmiany wersji, które nie są możliwe poprzez Android Market, Samsung Apps lub poprzez OTA odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raftik

No niestety dzisiaj zawiodłem się na kamerze pod XXKK5, córka miała zabawę mikołajkową i jak na złość w rozdzielczości 1080p oraz 720p filmy zaczęły klatkować, tzn nagrany film co kilka sekund zatrzymuje się na pół sekundy :( na XXKI4 nie miałem czegos takiego. Ehh zawsze coś nie tak. Czy jest jakiś MOD na kamerę, tzn czy poprawił ktoś tą stock'ową ?

Edit:

A jednak to nie wina kamery a samego SGS2. Na każdym odtwarzaczu w samsungu filmy zatrzymują się na chwilę co kilka sekund, a na komputerze idzie płynnie ten sam film. Czy ktoś też tak ma ? i co może być przyczyną ? Kernel mam Siyah 2.3

Edytowane przez raftik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można prosić o publikowanie md5sum poszczególnych wersji ROMu? Z góry dziękuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Można prosić o publikowanie md5sum poszczególnych wersji ROMu? Z góry dziękuję. :)

Done.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chacal

Witam.

Jest stabilnie, szybko i wkońcu mi działa w pełni BLN bo NoLed mnie denerwował.

Pytanie, trzeba zainstalować to "Services.jar" do tego romu? i jak się to instaluje?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokser

Jeszcze jedno szybkie pytanie czy moze ktos powiedziec jak z bateria w tym romie ? Obecnie siedze na KH3 i jestem mega zadowolony zaden inny mi tak nie trzymal jak ten rom :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi