Skocz do zawartości
rimanov

Cy jest możliwość zmiany motywu na androidzie 6.0?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

Czy istnieje możliwość zmiany motywu w Honorze 4X?? W 5.1.1 były motywy do wyboru, teraz nic. Android 6 na Honor 4X (nie wiem, jak na inne modele) jest tak ubogi w porównaniu do 5.1.1, że poważnie zastanawiam się nad powrotem do Lollipopa. Tym bardziej, że chyba Huawei już zaniechał poprawek na 4X :( Jak widać, ich dewiza to: "zepsuć, zapomnieć".

Edytowane przez Daniel.
Korekta tematu. Jeden temat jedno zagadnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Petoro

Na 6.0 motywy pobierasz tak samo jak na 5.1 po zalogowaniu sie.
A poza tym nie psiocz na wsparcie 4X bo jak na bardzo budżetowy telefon dużo już dostał. To nie jest flagowiec aby dostawał tysiące poprawek.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zalogowaniu się gdzie? Bo jeśli chodzi o ten jakiś Huawei ID, to nic nie znalazłem.

No i nigdzie nie napisałem, że mało dostał. Ale ilość nie zawsze równa się jakość. I tak niestety jest w tym przypadku. I ze względu na zepsucie w postaci 6.0 chce wrócić do 5.1, który jest moim zdaniem lepszy...po prostu. A narzekam, bo to moje subiektywne narzekanie :) i mogę. A znam bardziej budżetowe telefony - za 100-200zł. N o i 4X jak dla mnie superbudżetowy nie jest (ze względu na specyfikację). Taka moja prywatna opinia :) I jej nie zmienię :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Petoro

Wchodzisz w motywy. Wybierasz motyw który chcesz pobrać. Jeśli wcześniej się nie logowales to zawoła o zalogowanie. Logujesz się, pobierasz i masz.

PS. Ciekaw jestem jaki kupisz nowy smartfon z Androidem od 100 zł??

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi