Skocz do zawartości
electro69

Samsung J5 może dostać aktualizację do androida 7.0 !.

Rekomendowane odpowiedzi

Przełom 2017/2018 roku zapowiada się bardzo ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko
    Notatka od Moderatora: Araa
    wykrzyk.png  
    Proszę trzymać się wątku, w tym temacie nie rozmawiamy kto na jakim rom'ie jest i który najlepszy, również nie rozmawiamy o wersjach i innych sprawach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje nie ma co marzyć nawet ze dostaniemy, a nawet jeśli to okrojone wszystko będzie że żal ściska. Co najwyżej telefon zwolni troszkę ponownie i znowu będzie narzekanie że bateria trzyma krócej... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

A Ja myślę, że dostaniemy :). Ostatnio była informacja, że już są przeprowadzane testy dla modelu J7 (2015). Inna sprawa, że tak jak piszesz, istnieje duże ryzyko, że po prostu ten Nougat "zmuli" totalnie Nasz telefon, także dodatkowo Nas to "zmotywuje" do wymiany telefonu na nowy model, bo przecież telefon będzie miał już z reguły 2 lata, więc już jest "stary" i gorzej działa :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Mhm, niestety, jest to możliwe, bo często już słychać, że jak są aktualizacje, to zamiast poprawiać, najczęściej coś psują. Niby fajnie, że jest możliwość że tego N dostaniemy, ale jest właśnie pytanie, czy ta aktualizacja nie będzie czasem gwoździem do trumny dla tego modelu. Tym bardziej, że jest wersja 2016 i 17 nawet.

SM-J500FN + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasz model już nie figuruje na liście do aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japu

@karolikowy A gdzie to sprawdzasz? Czyli nie będziemy mieć androida 7? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

W sumie, to ja tam na to specjalnie nie liczyłem nawet. Bo kto wie, czy by to na naszym j5 dobrze działało. Poza tym, jest już j5 (17), to widocznie samsung uznał, że nie ma już sensu modelu z 2015 wspierać.

SM-J500FN + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xperiagosc nie powiedziałbym, że nie wspiera, bo wczoraj albo przedwczoraj dotarła przez OTA nowa aktualizacja - J500FXXU1BPF2 z poprawkami bezpieczeństwa z 1.08.2017...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

To posiadacze J5 z wersją XEO mają starsze poprawki bezpieczeństwa :), a zawsze myślałem, że użytkownicy telefonów z niebrandowanym oprogramowaniem dostają je jako pierwsi. A tak apropo wspierania danego modelu przez producenta, to do tej pory jeszcze wychodzą aktualizacje dla Huawei P8 lite, który też miał premierę w 2015 roku z tym, że tutaj trzeba wziąć pod uwagę, że model ten był bardzo popularny na świecie a w samej Polsce został sprzedany w liczbie aż 1,5 mln sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi