Skocz do zawartości
electro69

Samsung J5 może dostać aktualizację do androida 7.0 !.

Rekomendowane odpowiedzi

electro69

Dzisiaj przeczytałem na jednym z portali, że Samsung J5 (2016) dostał właśnie aktualizację do androida 7.1.1. Najlepsze jest to, że przy okazji aktualizacji ma nakładkę Samsung Experience w wersji 8.5, gdzie choćby Samsung S8 ma wersję  8.1.

Nasz model ponoć miał dostać aktualizację w listopadzie ;), więc jeszcze jest jakaś bardzo nikła nadzieja, z drugiej jednak strony nastąpiła kompletna cisza w tym temacie i w dodatku na stronach internetowych z oprogramowaniem też od czerwca/lipca nie ma żadnej nowej wersji oprogramowania dla żadnego kraju.

Tak więc znając życie nie tylko nie dostaniemy androida 7.1.1, ale niestety też już chyba możemy zapomnieć o jakiejkolwiek aktualizacji oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wolty

Coś takiego się pojawiło :)

https://browser.geekbench.com/v4/cpu/4888820

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale j5 już w 3 wersjach wydano. J500FN (2015), J510FN (2016), i J520FN (2017). A tam nic nie piszą, o który model chodzi...

Tapatalk | Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że rozmiar pamięci może sugerować jednak wersję z 2015 roku. I model 2016 roku i 2017 mają 2 GB RAM-u. No chyba, że jest błąd w danych na podanej stronie. Choć na razie nawet w wersji z 2016 coś słabo idzie wdrażanie 7.1.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie też tak pomyślałem. Bo j5 z 2015 miał 1,5/8 GB pamięci. No ale pożyjemy, zobaczymy.

SM-J500FN + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
electro69
Dnia 17.11.2017 o 19:49, wolty napisał:

Coś takiego się pojawiło :)

https://browser.geekbench.com/v4/cpu/4888820

Tam jest taktowanie procesora 1,4 Ghz, a ani model z 2015, ani z 2016 takiego nie miał. Może to jest zwykły błąd, oby. Według tego co kiedyś już było pisane, Nougat miał się pojawić w listopadzie ;), ale wiadomo raczej nie ma co sobie już robić nadziei, tym bardziej, że Samsung już nawet nie wydaje łatek bezpieczeństwa i ostatnia jaką mamy to jest chyba z sierpnia. Telefon mam już 2 lata i ostatnio widzę, że coraz wolniej działa ;), czyżby zatem próbowano mnie "zachęcić" do wymiany telefonu na nowszy, lepszy, szybszy i oczywiście tej samej firmy ? :).

To niestety, ale na pewno nie będzie to już Samsung. Kupiłem z polskiej oficjalnej dystrybucji Xiaomi Redmi 4A za 449 zł.

Edytowane przez camdell
usunieta część nie na Temat wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pablo+

Jeszcze nie ma Nugata?:)

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma, i nie bèdzie
Przynajmniej dla SM-J500FN

SM-J500FN + Tapatalk