Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

slavo

Samsung Galaxy Note5 - bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Daj znac czy wyraznie widac na tym screenie po kompresji przez tapatalk

post-124856-1448807609,0813_thumb.jpeg

BTW, funkcja Przechwyc przy przewijaniu bardzo sie przydaje do takich dluuuuugich screenow.

Edytowane przez nemcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@KaleidGalaxy, tak, bardzo wyraźnie widać :) Sporo tego wyłączyłeś :) rozumiem, że wszystko działa bez problemu po wyłączeniu tych wszystkich aplikacji i tym samym bateria trzyma dłużej :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko dziala jak trzeba ;) Po prostu ja tych apek nie uzywam. Inna osoba wylaczy inny zestaw. Bateria trzyma bdb. A czy lepiej nie wiem bo wylaczylem to drugiego dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Bardzo rozsądnie. Ja również mam swój zestaw aplikacji do wyłączenia. Jak na razie, to bateria Note5, spisuje się bardzo dobrze i daje powody do zadowolenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 dni temu mialem wolna chwile i drobiazgowo przyjrzalem sie liscie swoich pobranych apek. Czesc z nich optymalizuje "zawsze" poprzez funkcje w Baterii. Ale bylo sporo nowych, wybralem wiec te, ktore nie musza dla mnie pracowac w tle i dodalem je do listy "zawsze" optymalizowanych. Obecnie w grupie "zawsze" mam juz 37 apek. A w normalnym trybie pracuje 8. Do czego zmierzam? Ano do tego, ze wczoraj bateria zaczela pracowac jak nowa. Od wczoraj mam 5h 22m sot i jeszcze 18% zostalo. Uzytkowanie takie jak zwykle. Aha, moze to istotne moze nie, tel naladowalem na wolnej ladowarce indukcyjnej. Moze komus sie przyda ta historia :)

Edytowane przez KaleidGalaxy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 dni temu mialem wolna chwile i drobiazgowo przyjrzalem sie liscie swoich pobranych apek. Czesc z nich optymalizuje "zawsze" poprzez funkcje w Baterii.

KaleidGalaxy co masz na mysli piszac ze zawsze optymalizujesz aplikacje poprzez funkcje w baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ad533e6cb549cfea24d815ccb9d3ac2d.jpg

Mialem na mysli, ze dla.sporej grupy apek wybieram tę opcję

Btw. Cykl zakonczyl sie 6h 34m, po czym telefon padł. To znaczy celowo rozladowalem go do zera :)

Edytowane przez KaleidGalaxy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem albo nie mam albo slabo szukam tej funckji optymalizacji aplikacji:) gdzie te opcje znalezc?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak sie domyslalem ze tam ... ale w kategorii bateria czy pamiec lub pamiec ram? Bo przeszukalem i nie moge znalezc optymalizacji aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi