Skocz do zawartości
slavo

Samsung Galaxy Note5 - bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Nie smart manager, tylko w Bateria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Również tak postępuje. Rzeczone ustawienie ("optymalizuj zawsze"), może się nie sprawdzać jedynie w zewnętrznych aplikacjach zegara i pogody. Zauważyłem zakłócenia aktualizacji godziny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chlopaki nie wiem jak wy ale albo jestem slepy albo moj Rom nie posiada tej opcji... popatrze na screeny lub pokazcie swoje zebym widzial jakie sa roznice:)

post-118635-0-08897200-1452218355_thumb.jpg

post-118635-0-75343300-1452218369_thumb.jpg

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to ma wyglądać

post-15538-1452242255,8211.png

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie.

Chyba masz jakis stary soft. Wtedy ta opcja ale mocno okrojona (tylko tryb autooptymalizacji) byla w smart menedzerze.

6918bce186ef80f24cf561baac53185d.jpg

Edytowane przez KaleidGalaxy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki chlopaki za screenschoty:) to wyjasnialo sprawe dlaczego ja tej opcji nie moglem znalezc... wychodzi na to moj rom.nie posiada tej opcji optymalizacji aplikacji. Rom mam z bodaj sierpnia wiec jeden z pierwszych... jakas tam aktualizacje dostalem juz w pazdzierniku bo mialem powiadomienie ale narazie nie robilem tej aktualizacji bo jeden z forumowiczow ktory posiada ten sam model nota 5 co ja wspominal ze po aktualizacji pojawily sie zacinki oprogramowania. Ja przynajmniej narazie jakichs takich wiekszych nie zauwazylem:) wiadomo zawsze jakies sa szczegolnie w przegladarkach internetowych po dosc sporym obciazeniu ale to chyba nie ma smartfona ktory na ta chwile bylby super plynny:) w kazdym razie z kazdym kolejnym modelem zauwazam coraz mniej zacinek:) przynajmniej ja mam takie odczucia a coraz mocniej obciazam te nasze cacka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wyglada to tak mnie wiecej:
    Caly czas Wifi i BT (do zegarka), sporo MB zasysanych w ciagu dnia, wlaczona synchronizacja, troche muzyki, troche jednej gry, malo rozmow, sporo whatsapp/viber, pogodynka, FB, twitter stale aktualizowane, siec 3G, ekran auto na srodku, oszcz. baterii wlaczone. Ogolnie, nie oszczedzam baterii a wychodzi SOT calkiem przyzwoicie. Obecnie Ketan rom, ale kernel stockowy.

post-85929-1452437975,5666.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    user56

Miałbym taką prośbę, czy jesteście w stanie oszacować ile na godzinkę leci Wam baterii przy włączonym wifi?

Z reguły nie mam cały czas WIFI ON, ale, wczoraj wieczorem zostawiłem tel ~ 23:00 jak zasypiałem z włączonym wifi (85% baterii), a rano ~ 7:00 miałem jej raptem 11%.

Na N4 raczej nic takiego mi się nie ptrzytrafiło a potrafiło wifi całymi dniami latać.

To jest problem z WiFi. Są wątki o tym na xda, chyba jeden nawet poświęcony specjalnie routerem asus. Nie jesteś jedyny.

Moglbys cos o tym więcej napisać? Tez mam router asusa i bateria w N5 leci mi w oczach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Z tego co piszesz to porazka jest router asusa a nie n5 ;). A tak powaznie to jak wyglada Twoj sot i statystyki baterii. U mnie bateria zachowuje sie duzo lepiej niz na n4 ktory byl po roocie greenifikacji i innych sztuczkach.

Edytowane przez djcygan2009
    Edycja zawartości po przeniesieniu postu do odpowiedniego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, tych wątków jest już kilka. Musisz zaglądnąć na xda N5/help and troubleshoting.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi