Skocz do zawartości
slavo

Samsung Galaxy Note5 - bateria

Rekomendowane odpowiedzi

user56

Na razie to ja szukam co jest problemem ;)

Trafilem na opinie o routerach asusa ale nie znalazlem na xda wiecej szczegolow.

Fakt jest taki, ze bateria leci dosyc szybko na wlaczonym wifi. Jasnosc mam na maxa i w kazdym tel. tak mialem. Cos mi musi po wifi ciagnac baterie bo skoro u Was jest ok to musze szukac u siebie dalej.

Edytowane przez user56

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    un2neo

Z routerami asusa jest taki problem że w paśmie 5Ghz bateria faktycznie leci bardzo szybko, nie tylko Note ma z tym problem, występuje on w większości urządzeń z Androidem. Mam router asusa ac87u i w paśmie 5Ghz bateria ucieka bardzo szybko. Wgranie do routera alternatywnego oprogramowania czasami pomaga, ja już dałem sobie z tym spokój i telefon mam w podłączony do pasma 2.4 GHz, wtedy drenaż baterii nie występuje

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    user56

Wgralem do asusa (mam rt-ac68u) najnowsze tomato. Korzystam zarowno z 2,4 jak i 5 Ghz. Problem byl nadal ale ... znalazlem winowajce drenazu ;)

Otóż byl nim onedrive, ktory przesylal sobie zdjecia i pliki video na dysk. Co najdziwniejsze to opcja ta wlaczyla sie automatycznie jak skonfigurowalem one drive a druga sprawa to nie widzialem go w uruchomionych procesach w menu baterii. W kazdym razie wylaczylem przesylanie i poprawa diametralna. Teraz kilka dni na spokojnie potestuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No prosze. One drive. To chyba glownie synchro video tak ssalo baterie. Bo ja od poczatku mam one drive w tle i jest ok. Tyle tylko ze do chmury ida wszystkie zdjecia z automatu, a filmy archwizuje sam zaleznie od potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na kernelu arter97 początkowo było dobrze z baterią. Sot spokojnie przekraczał 5 godzin przy ciągłym połączeniu Bt z zegarkiem, synchro wszystkiego co możliwe, H+ itd. Z czasem jednak jest coraz gorzej. W chwili i obecnej ledwie dobijam do 3 godzin a w statystykach nie widzę nic niepokojącego. Zastanawiam się czy nie wskoczyć na stockową piankę...

22052bfb09dba54459912129ad8b3677.jpg

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ricco
    Grafiki wstawiamy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie a jak z działaniem baterii powiedzmy po roku użytkowania? Zmieniło się coś na gorsze? I czy orientuje się ktoś gdzie i za ile można ewentualnie wymienić baterię na nową?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

U mnie jest stabilnie. Lepiej niż w Note4 i SGS7EDGE. Ten ostatni pomimo dużej baterii i najnowszej konstrukcji, najgorzej sobie radzi z zarządzaniem energią. Może to przypadłość tylko tego egzemplarza. 

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po paru dniach używania jestem zadowolony. Lepiej niż OP3 i Note 4.

Spoiler

3f97b2e955fcf8ee2852d20dea2f215c.jpg

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Obiektywnie Note5, najlepiej zarządza energią spośród prądożernych flagowców obdarzonych dużymi wyświetlaczami. To tłumaczy, dlaczego na Note5 możemy pracować dłużej niż na Note4, pomimo, że ten ostatni posiada bardziej pojemną baterię. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę jestem mega zadowolony z baterii. Jak narazie najlepsza że wszystkich tel jakie miałem w ostatnim czasie. Wynik z dzisiaj.

Spoiler

068d48abeb21ca14f533011ee70fe341.jpg

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi