Skocz do zawartości
qqttaa

"Recovery booting ..." i reset.

Rekomendowane odpowiedzi

qqttaa

Witam. Mam telefon Galaxy S5. Telefon ma już przeszło 2 lata i do tej pory spisywał się bez zarzutu. Około miesiąca temu telefon zawiesił się i nie dawał się wyłączyć. Po wyciągnięciu baterii pojawiało się logo i reset, i tak w kółko. Postanowiłem wgrać ODINem nowy soft. Pomogło i przez miesiąc nic się nie działo. Kilka dni temu ta sama sytuacja: telefon się zawiesił i po wyciągnięciu baterii występuje ciągły reset. Wgrałem ODInem nowy soft (4 plikowy). Po zakończeniu wgrywania bez żadnych błędów, telefon cały czas się ciągle resetuje. Pojawia się napis "Recovery booting ..." i reset, i tak w kółko.

Czytałem, o podobnym problemie, który rozwiązano wymianą baterii, ale dotyczył on takiego zachowania tylko na baterii, a mój problem dotyczy również zasilania kablowego.

-----------------------------

Wgrywałem już inne starsze wersje i nic, ale sprawa się posunęła nieco do przodu.

Otóż podłączyłem komórkę do innego zasilacza i po kilku resetach w końcu odpaliła, ale okazało się, że dotyk na wyświetlaczu nie działa.

Niestety trzeba wymienić wyświetlacz, ale nie ma gwarancji, że po wymianie wyświetlacza problem z odpalaniem komórki wróci do normy, tak więc chyba trzeba zainwestować w nowy telefon.

Myślę, że temat zamknięty, ale gdyby ktoś miał jakieś doświadczenia w podobnej sprawie to będę wdzięczny za informacje.

Edytowane przez qqttaa
    Tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi