Skocz do zawartości
Ara-

LG G3 - na co zamienić?

Rekomendowane odpowiedzi

svzuka

Witam.Przesiadlem się z g3 ja..j7 2017:)Więc może kilka spostrzeżeń.Wykonanie w Samsungu o niebo lepsze.Bateria super.przy tym samym użytkowaniu co g3 w tej chwili 73%bateria i...3g 56min SOT(w g3 byla nowa oryginalna bateria)Ekran dużo ładniejszy.Zywsze kolory.Brakuje mi tylko rozdziałki z g3.Jednak widać minimalnie różnice na czcionkach zwłaszcza.Plynnosc działania również u Samsunga lepsza.Nakladka też taka jakas przyjazniejsza.aparat...w Samsunga brak mi stabilizacji obrazu i nagrywania modzonego g3 czyli Full hd 60fps.A tak po za tym w dzień zdjęcia wychodzą ładne i wyraźne.Brakuje mi też diody powiadomień i podswietlanych przycisków.W j7 zasięg to w porównaniu z g3 poezja...tam jest praktycznie cały czas u mnie w domu.w g3 było na odwrót.Z reguły zasięgu nie było.Glosnik w j7 też ciut lepszy.Taki bardziej miękki dźwięk wydobywa.Jakosc rozmów w porządku.Gier nie sprawdzalem.Ogolnie jestem zadowolony i polecam.Wszystko działa płynnie i bez zawieszek oraz lagow.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ile nasz g3 moze byc obecnie wart? warto przeskoczyc na redmi note 4 ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

@dlugi96 Co do ceny się nie wypowiem. Mój został w szufladzie :) Znajdę mu jakieś zastosowanie.

Jeśli chcesz przejść na RN4, tak jak ja zrobiłem to w nowym telefonie ogrooomny plus to bateria. U mnie to np. 7-8h SOT w ciągu dwóch dni korzystania bez doładowania baterii: przeglądanie netu ~2h, YT ~1h, trochę muzyki, radio internetowe, ~2h nawigacji z jednoczesnym nagrywaniem trasy w tym czasie w Full HD z jasnością około 75% (słaby wzrok staruszka :) )

Są i tacy, którzy "wyciągają" po kilkanaście godzin SOT przez nawet 3dni, ale pewnie męczą wzrok na słabszej jasności

Jeśli zależy Ci na jakości fotek, to zdecydowanie odradzam RN4. Nie ma w ogóle porównaia z G3

/edit/ Mi na fotkach nie zależało, tylko na baterii :)

Edytowane przez piskorfa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rn4 poradzi sobie z zrobieniem zdjecia slajdow z rzutnika ? :D

Dodana zawartość:

bo ogolnie na aparacie mi tez nie zlezy tylko zeby poradzil sobie z zdjeciem slajdow na uczelni xd a tak to widze ze duzo osob z g3 przeskakuje na rn4 wiec chyba jest calkiem spoko no i cenowo tanio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

W dobrym świetle zrobisz zdjęcia w miarę. Przy słabym oswietleniu będzie słabizna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Malakin

Zmieniłem na Note 8 i jestem mega zadowolony. Zdjęcia baaaaaaaaaaajka i ekran, i wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RABAD

Zmieniłem na mi a1 i jestem zadowolony pod względem płynności. Jakość zdjęć ciężko ocenić. W G3 po zainstalowaniu muła pianki autofokus zaczął wolniej łapać i na zdjęciach była tendencja prześwietlania. W a1 af od startu jest taki sobie. Jednak ewenementem jest HDR. To co on odwala jest dziwne, nienaturalnie. W tej kwestii LG był lepszy. Zdjęcia przy jego użyciu były naturalne, a sam mógł działać w automacie. Video raczej na korzyść LG. Tu i tu można mieć skopane jak i całkiem przyjemne zdjęcia. Rozdzielczość fhd w xiaomi w zupełności wystarcza, a bateria jest o stokroć lepsza. Raz miałem 9:50 h sotu, a taki wynik baaardzo cieszy. To co nauczyła mnie G3 to już nigdy LG. Słaba nakładka i bootlopy. Mimo zawodu i tego co napisałem i tak będę go robić. Wymiana płyty głównej zajmuje mniej więcej tyle czasu co wypicie średnio ciepłej herbaty, więc nie ma spiny. Ponadto jest możliwość łatwego wyjęcia baterii. Teraz już tak nie ma. Zmienię płytę i niech sobie leży w zaciszu xd

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi