Skocz do zawartości
Mati6603

Xperia Z nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Wszystkich na forum.Mam problem z moją xperia Z c6603,a mianowicie,kupiłem telefon z drugiej ręki jako uszkodzony,własciciel twierdził,że jest uszkodzony system,a,że cena była przystępna to kupiłem "zetkę'',lecz mam problem,ponieważ niewiem jak wgrać rom na telefon,który sie nie uruchamia,gdy próbuje go włączyć to 3razy miga czerwona dioda,wczoraj,gdy go ładowałem normalnie świeciła dioda,że się ładuje,lecz dzisiaj już wogule nie reaguje na ładowarkę,Gdy dzisiaj go podłączyłem pod laptopa to go wykrywał tzn.był dzwiek na laptopie,że cos podłączono i instalował jakies sterowniki.Raz na jakiś czas udaje mi się go uruchomić,lecz,albo sie zawiesza na logo sony,albo sie wyłącza.Czekam na wasze pomysły i z góry dziękuje za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

3x migająca czerwona dioda to efekt rozładowanej lub uszkodzonej baterii. Spróbuj jeszcze raz go naładować, zostaw pod ładowarką na noc itp. najlepiej jakąś dobrą i w miarę mocną ładowarką (ok 1,5-2A) Jak nie wstanie, to na 99.9% bateria do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !

Mam problem taki że miałem 4% baterii wieczorem i podłączyłem telefon na noc i jak rano wstałem to telefon był wyłączony świeciła się zielona dioda i nie chciał się włączyć. Przytrzymałem chwile Power i Vol+ i wtedy dioda przestała świecić a telefon i tak się nie chce włączyć. Pomocy ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mam problem z Xperia Z (c6603), poniewaz namieszalem w pliku build i nie chce mi sie teraz uruchomic, probowalem podlaczyc pod laptopa i wgrac nowy system flashtool ale ani pod windows 10, ani 7 nie chce mi zaistalowac sterownikow, windows ciagle nie rozpoznaje urzadzenia, probowalem juz wylaczyc podpis cyfrowy, robilem w wierszu polecen test on. Telefon laduje sie po podpieciu ladowarki, kiedz podlaczam pod komputer z vol+ zapala sie niebieska dioda, vol - na krotko mrugnie zielona. Nie wiem juz co mam zrobic zeby udalo sie zainstalowac sterowniki. Prosilbym o jakas pomoc.

Dziekuje z gory!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt  nie spotkal sie z takim problemem? Probowalem juz na roznych laptopach, roznych systemach i nic, kiedy probuje wejsc w flashmode na chwile zaswieca  sie zielona dioda, a system pokazuje ze nie rozpoznaje urzadzenia... ponad 10 kabli, 4 laptopy, windows xp, 7, 8, 10... Ktokolwiek cos? Moze jakies specjalne sterowniki? Telefon wlacza sie tylko do logo Sony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi