Skocz do zawartości
Bredl

Po usunięciu plików z poziomu komputera problemy z włączeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Bredl

Witam, mam nadzieję ,że trafiłem w odpowiedni dział. Mam problem z HTC One A9s. Polega on na tym ,że nie mogę ponownie włączyć telefonu. Dostałem telefon po ojcu, który dostał z pracy lepszy telefon i w spadku trafił w moje ręce. Na początku telefon działał normalnie. Poprosiłem ojca by wyczyścił mi telefon. Podłączył go do laptopa i usunął WSZYSTKO... Na moje łącznie z androidem... (tak sądzę, że w tym tkwi błąd). Po wyłączeniu już drugi raz się nie włączył... Gdy odłączam go do ładowarki to miga tylko czerwona dioda. Próbowałem już metody PRZYCISK WŁĄCZNIK + GŁOŚNOŚĆ ale też nie działa. Telefon wtedy tylko wibruje, poza tym żądnych oznak życia. Co w takiej sytuacji zrobić? Jeśli faktycznie to ta sprawa z Androidem to co zrobić ? Android zapisany jest na laptopie przed usunięciem ,wszystko z pamięci wewnętrznej zostało wrzucone na laptop. Pozdrawiam i czekam na jakąś podpowiedź.

dodana zawartość

Gdy podłączam*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam cos podobnego wlasnie. Telefon dzialal sobie pieknie ale po restarcie jakos nie chce wystartowac tylko widac komunikat "ANDROID URUCHAMIA SIE" i mieli aplikacjeod godziny.
    Bez roota jest.
    Moze ktos pospowie co z tym robic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bredl

A mi nic się nie pojawia cały czas czarny ekran ehhh :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi