Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Fenek

MM 6.0.1 - [G925FXXU5DQA7] - [XEO] - [20.02.2017]

Rekomendowane odpowiedzi

Fenek
    Napisano (edytowane)

Najnowszy stockowy rom XEO dla Samsunga Galaxy S6 Edge.

S6 Edge [G925F] - LINK

Spoiler

2017-02-21_13-10-51.jpg

Instrukcja instalacji:

1. Ściągnij i rozpakuj plik firmware.

2. Pobierz Odin v3.12.3.

3. Otwórz Odin v3.12.3.

4. Uruchom telefon w trybie download mode (naciśnij i przytrzymaj przycisk Home + Power + Vol -).

5. Podłącz telefon i czekaj, aż pojawi się niebieski znak w Odinie.

6. Dodaj plik firmware do AP / PDA.

7. Upewnij się, że Re-Partition nie jest zaznaczone.

8. Kliknij przycisk Start, usiądź i poczekaj kilka minut.

Do szybszego pobierania Romu polecam programik z tego wątku: LINK

Tutaj link do program dzięki któremu pobierzemy rom 4ro plikowy: SamFirm v0.3.6 - poniżej screen co wpisać:

Spoiler

2017-02-21_13-12-05.jpg

Pytania i odpowiedzi :

- Czy nabije mi się Flaga Knox? - NIE. Jest to oficjalny soft, możecie instalować bez strachu. KNOX - 0x0

- Czy wymagany jest Full Wipe? - NIE. Chociaż osobiście to robię i przed i po wgraniu romu.

- Czy stracę gwarancje Producenta? - NIE.

- Jak wejść w tryb Recovery ? - naciśnij jednocześnie i przytrzymaj przyciski Home + Power + Głośność (VOL+)

- Nie masz aktualizacji OTA do nowej aktualizacji? - Wyczyść dane aplikacji Aktualizacja Oprogramowania i zrestartuj telefon

- Podczas aktualizacji coś poszło nie tak? - Użyj programu Smart Switch do awaryjnego przywracania systemu.

• uważasz że czegoś brakuje w opisie - pisz na PW.

• uważasz że należy się podziękowanie - użyj przycisku Postaw Piwo :cheers: .

Dzięki Koledze @Pekin poradnik jak wgrać czteroplikowca, więc :piwo: też dla Niego:

Edytowane przez Fenek
    Dodano linki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

w czasie pobudki, na zablokowanym ekranie pojawiła się opcja drzemki - coś więcej?

i już znikła niestety :(

Edytowane przez Gibajek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na opinię odnośnie aktualizacji. Wyskoczyła mi właśnie w powiadomieniach, ale nauczony poprzednimi aktualizacjami, nie chcę zostać beta-testerem :P i płakać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@patrick1989

Nie ma na co czekać,  po 3 dniach uzytkowania nie widać,  żeby aktualizacja cokolwiek zepsuła,  aktualizacja zabezpieczeń i na pewno poprawki systemu, bo waga aktualizacji była spora (około 300 mb)

Mam wrażenie,  chociaż to może efekt pacebo, że jakby troszkę płynnie system działa i bateria ciut lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co update, to bateria padała na łeb, na szyję. Dopiero po ostatnim, jest akceptowalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam chce wgrac przez TWRP ale gdy klikam na instalacje i wybieram na plik zip zeby zainstalowało to wyskakuje mi (niewłaściwa sygnatura pliku zip.) co to moze znaczyć??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rknul

Przed aktualizacją cały czas miałem zajętość ramu 85% (nawet po ponownym uruchomieniu), zaś po aktualizacji jest 65% więc jakby lepiej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi