Skocz do zawartości
czajniczeq

Lark i Flash player

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy już znaleźliście ale tu :

Adobe Flash Player 10.2 For ARMv6 and ARMv7 Android Phones | Android Campus

jest flash player który działa z naszym larkiem 70.1 (obsługuje procki armv6 czyli naszego teleczipsa)

Niestety na opera mobile nie działa ale na przeglądarce stockowej i dolphin hd z marketu bez problemu (np stronka wrzuty chodzi elegancko, jak i różnego rodzaju spamowe reklamy). Testowane na wersji gingerbread 2.3.3 orginalnej od Larka zrootowana i z dodatkiem mailboxa związanego z kopiowaniem appsów na kartę SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boos

ale jak to ściągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tutaj masz link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boos

Ja mam pytanie odnośnie Flash Player: Czy jak wchodzi się przez Dolphin Browser to można oglądać np mecze na żywo ze strony meczyki.pl bo jak chcę sobie obejrzeć to trzeba ściągnąć flasha a jak tam patrzyłem to nie ma na naszego :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lexpl

Sprawdzałem stronę meczyki.pl na Dolphin Browser i na Operze Mini z Flash Playerem ściągniętym i zainstalowanym z linku podanego przez MG_Tychy (patrz wyżej). Komunikat - konieczna aktualizacja Flasha. Krótko mówiąc - nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sprawdzałem stronę meczyki.pl na standardowej przeglądarce i filmy się lądują tylko lekko mulą :D na larku mam Fash Player 10.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lexpl

Sprawdziłem jeszcze raz i faktycznie działa (u mnie tablet FreeMe 70.1) ale muli okrutnie. Może to wina transferu - mam radiówkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uchon

Jak dodałeś trochę tego mailboxa żeby ci gry przechodziły na karte sd. Bo u mnie wywala błąd przy przenoszeniu. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jestem świeży na waszym forum i również mam tablet lark 70.1 andoird 2.3.3 system taki był już wgrany jak kupiłem, Adobe chodź działa na stronie meczyki czy takiej jak weeb.tv bardzo tnie gdy ktoś nadaje z kamerki obraz czy coś idzie na prawdę dobrze i płynnie, łączę się przez wi fi mam neta niecałe 8 Mb/s czy można to jakos działanie tego flesha poprawić? jakieś kodeki, nie wiem dograć program co coś może pomóc wie ktoś może? jeszcze mam pytanie i pomoc jak się pobiera z android market bo nie wiem i nic mi też tam bardzo nie działa, gdzie musze przejść rejestrację na tablecie jakoś w usługa market? ale jest to po Angielsku dokładnie wersja market 2 coś chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi