Skocz do zawartości
adtech84

Ochrona na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

Też wysłałem priv i zobaczymy co odpiszą, podałem nr kodu i serii. Zobaczymy co ta firma sobą reprezentuje bo widać że zaczynają się problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Pabloos

to zamow ultimate shield mam i polecam jest najlepsza na s6 mialem prawie rok

Edytowane przez mastachaz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zapewne nie problemy. Tylko zabezpieczenie przed oszustwem, żeby nie wyłudzić folii. Aczkolwiek tez muszę focić, a kupiłem dwie na raz :)

I zapewne nie ma nie odklejajacej się od 3mk, jeśli była zakupiona jeszcze przed oficjalną premierą.

Edytowane przez komturek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

Kupiłam od 3mk folię na Allegro. Mają moje dane, dane transakcji.

Chcą teraz ode mnie zdjęć odklejającej się folii, nr z pudełka i będą rozpatrywać.

Niby przyznają się do wadliwości folii, a chcą dodatkowych dowodów na występowanie wady.

To niepoważne.

Ja tam to akurat rozumiem. Normalna procedura reklamacyjna. Coś Ci nie działa czy nie spisuje się tak jak powinno, to trzeba to jakoś udowodnić.

Najgorsze, że chcą nr serii, a powinien wystarczyć dowód zakupu. Ja na szczęście nie wyrzuciłem swojego opakowania.

Druga sprawa jest taka, że zaraz niektórzy przebiegli inaczej, nie mający nawet Edge'a i nie widzący tej folii na oczy, pewnie by pisali, że im też się odkleja i chcą nową folię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3mk wymieniona na wersję, w której rogi nie wstają. Obawiam się jednak, że w takiej formie nie spełni moich oczekiwań. Bardzo dużo ekranu jest odsłonięte ;/ czy to piasek, czy jakaś nieuwaga i ekran będzie zdewastowany. Szukam alternatywy, folia, szkło, nano płynne ?  ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omega55

Garob, ja kupiłam swoją folię przez Allegro, więc firma ma moje dane i doskonale wie co mi sprzedała.

Kto z Was kupił na Allegro tą nano folię-szkło ? - zapewne zainteresowani wiedzą o jaką chodzi :). Czekam na przesyłkę, ale pytałam o termin wysyłki i jakoś nie otrzymałam odpowiedzi...

Edytowane przez omega55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3mk teraz jest takie jak powinno;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@TomeX86

podalem link wystarczy zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podzielę się z Wami opinią 3mk.

Otóż kupiłem dwa komplety wadliwej serii do S7 Edge.

Jeden egzemplarz zniszczyłem ponieważ ściągając STARTER 1, ściągnąłem folię ochronną i generalnie nadawało się to do śmietnika. Zgłosiłem sprawę przez facebooka i przyznali mi rację i za dwa dni (wczoraj) kurier przysłał poprawioną wersję :)

Drugi egzemplarz po naklejeniu zaczął odstawać w prawym górnym rogu. Zgłosiłem znów przez facebooka podając numer serii oraz wysyłając fotkę i dzisiaj wychodzi paczka :)

Reasumując, sprawnie szybko i na temat :) Zero problemacji z reklamacjami w 3mk :)

Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@TomeX86

podalem link wystarczy zobaczyć

Chodziło mi o sprawdzoną alternatywę ;) Linków z wynalazkami na ten ekran jest multum, ale czy ktoś z Was coś używa i jest happy ?

Z obsługi klienta 3mk jestem bardzo zadowolony.  Obecna folia jednak zbyt dużo odsłania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi