Skocz do zawartości
adtech84

Ochrona na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli posiadaczom Edge pomogli i dadzą coś nowego, lepszego, a kto kupił HD+ do Flata to niech ssie... bo tak ma być i mam boki ekranu poza folią, z takim super paskiem po jednej i drugiej stronie, pomijając fakty, że źle się swype'uje czy cokolwiek robi na granicy ekranu. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy ma prawo reklamować folie i namawiam każdego aby to robił. Czym więcej reklamacji tym lepiej dla nas. Przy zakupie zostałem poinformowany że jak będzie się coś działo z folią lub nie będę usatysfakcjonowany to wymienia lub otrzymam zwrot pieniędzy . Pewno sprawa ma się inaczej gdy zakup był u pośrednika tej firmy.

Edytowane przez Robcio88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowość - nano folia na cały ekran z powłoką chroniącą oczy przed zmęczeniem:

http://allegro.pl/szklo-nano-folia-samsung-galaxy-s7-edge-nowosc-i6065178805.html

Masz może taką folijke? Wygląda sensownie, czekam na testy ;). 3mk raz zareklamowałem, bo na rogach się odklejalo. Przysłali drugą i jest tak samo :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia 3mk jest niedopracowana... odkleja sie bo bokach... miałem nadzieję ze w punkcie beda mieli juz nową ale niestety lipa.

Znowu bedzie trzeba jechać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez migot128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

projekt jest poprawiony i lada moment będzie w punktach i można reklamować. Za darmo wymiana . 

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj mi wymienili i znowu mam to samo, no nic przejdę sie w tygodniu jakoś

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gacy02

@up

A to szkło, przypadkiem nie jest dopasowane tylko do płaskiej części ekranu? Przynajmniej cena na to wskazuje. Szkła 3d nawet na aliexpres są droższe.

Tapnięte z S7 EDGE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, hej, sytuację z S7 Edge udało nam się opanować wraz z końcem ubiegłego tygodnia. 

Na dniach poprawione wersje będą dostępne w naszych punktach stacjonarnych. 

Wszystkich, którzy doświadczyli tych nieprzyjemnych sytuacji z podnoszeniem się 3mk ARC 

na krawędziach proszę o kontakt na priv, maila, bądź osobiście w wybranych punktach 3mk. 

Oto efekt z naniesionymi korektami: 

Dziękuję Wam za cierpliwość i wyrozumiałość w tym temacie! :)

@@jurandzik rozumiem Twój punkt widzenia, niemniej tak jak pisałam zastosowane rozwiązanie minimalizuje 

ryzyko podnoszenia się, a w dalszym etapie dostawania się pod nie zanieczyszczeń mogących uszkodzić ekran. 

Być może inny rodzaj folii okaże się dla Ciebie lepszym rozwiązaniem. Odezwij się do mnie na priv, 

a wspólnie poszukamy najlepszego wyjścia z tej sytuacji. :)

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

Dokładnie o takie wycięcia w rogach chodziło.
    Swoją folię ARC docinałem sam nożyczkami ale na niewiele się to zdało.

A jak teraz odróżnić starą wersję od nowej? Będzie jakieś info na opakowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi