Skocz do zawartości
adtech84

Ochrona na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

Rambdal
    Jeszcze zapytam, a kupno w którejś z tych aukcji czymś się będzie różniło? W cenie jednego z tego linku co podałeś - tutaj miałbym 2. 
    https://allegro.pl/oferta/do-samsung-galaxy-s7-edge-szklo-hybrydowe-uv-9h-7866587833
    https://allegro.pl/oferta/szklo-uv-samsung-galaxy-s7-edge-glue-5d-pelne-full-7968554160
    Masz podaną aukcję sprawdzonym szkłem. Chcesz oszczędzać to twoja sprawa tylko później nie płacz że coś nie tak. Ja od tego samego sprzedawcy brałem do swojej S7 EDGE i trzyma rok już. Do S8 zamówiłem i również złego zdania powiedzieć nie mogę. Decyzja należy do ciebie.

Wysłano z Walkman-a

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Schatzi szczerze nie wiem. Dałem link do gościa u którego kupowałem już kilka razy.

Edytowane przez the_naturat_com
    Literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    3 godziny temu, the_naturat_com napisał:

@Schatzi szczerze nie wiem. Dałem link do gościa u którego kupowałem już kilka razy.

Kilka razy? To musiały Ci często te szkła telefon ratować :

Zamówię z tego linku i zobaczę co będzie, rozmawiałem z gościem to twierdzi, że szkło jest takie same jak od tego innego gościa, u którego wy zamawialiście. Potem się podzielę, a może ktoś skorzysta.

Edytowane przez Schatzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Schatzi pierwszy raz jak kupiłem S7 Edge. Potem jak zbiłem szkło kupiłem ponownie na swój S7 Edge i na kolegi S7 Edge. Teraz kupowałem na S9+.

Szkła często róznią się powierzchnia zakrytego ekranu, co jest istotne przy korzystaniu z etui i wcięciem u góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 11.04.2019 o 16:02, Rambdal napisał:

Masz podaną aukcję sprawdzonym szkłem. Chcesz oszczędzać to twoja sprawa tylko później nie płacz że coś nie tak. Ja od tego samego sprzedawcy brałem do swojej S7 EDGE i trzyma rok już. Do S8 zamówiłem i również złego zdania powiedzieć nie mogę. Decyzja należy do ciebie.

Wysłano z Walkman-a

W dniu 11.04.2019 o 19:42, the_naturat_com napisał:

@Schatzi pierwszy raz jak kupiłem S7 Edge. Potem jak zbiłem szkło kupiłem ponownie na swój S7 Edge i na kolegi S7 Edge. Teraz kupowałem na S9+.

Szkła często róznią się powierzchnia zakrytego ekranu, co jest istotne przy korzystaniu z etui i wcięciem u góry.

Przyszło mi dzisiaj - wygląda na w porządku. Cena za sztukę 19zł + wysyłka. 

20190415_144647.jpg

dodana zawartość

Ok. Dałem kleju na kształt fasolki, około 3/4 tubki, przykładam szkło i rozprowadza się, ale po jakiejś chwili przestało się rozprowadzać po ekranie, stąd też by zaczęło zasychać to musiałem wykałaczką powoli leciutko rozprowadzać. Zostalo jakieś 5 maciupeńkich pęcherzy, niewidocznych praktycznie. Ja nie wiem jak to niby klej ma SAMODZIELNIE rozprowadzić się do każdego zakątka, jest to niemożliwe. Jedna tubka się zmarnowała, musiałem użyć drugiej, z drugiego szkła...

Teraz pytanie- wie ktoś jak usunąć klej spod przycisków bocznych, tj. POWER i przyciski głośności? Dostał się klej i nie czuć tego kliku, co denerwuje niemiłosiernie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi