Skocz do zawartości
adtech84

Ochrona na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

slavo

A ja dzisiaj odebrałem 2 komplety wersji po poprawkach, i wybaczcie, albo mam 2 lewe rece, albo tego nie idzie nałożyć.

Wiedziałem już po tej wadliwej i po opisie kolegi @@GracGTi6 czego się spodziewać, pociągając delikatnie za starter oczywiście nie odkleiłem tej strony co trzeba, biorę drugą, to samo.

Dopiero jak przeciąłem i mocno podważyłem paznokciem to te dwie warstwy od siebie odeszły.  Autentycznie już miałem pisać że jest błąd w produkcji i jednej warstwy nie ma.

Także jak ktoś się będzie przymierzał do instalacji tej folii to polecam potrójną uwagę i ostrożność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Właśnie przyszła do mnie poprawiona wersja. Tak więc dział reklamacji 3MK jest na +

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://m.ebay.co.uk/itm/ScreenKnight-Samsung-Galaxy-S7-Edge-SCREEN-PROTECTOR-invisible-shield-CURVED-FIT-/162014728500?nav=SEARCH

Ja używam teraz tego,nic się nie odkleja,montaż jest prosty bo na mokro.Po 24 godzinach wszystkie niedoskonalosci itd.same znikają,minusem jest gumowata powierzchnia ale po pewnym czasie jest lepiej.Dodam że miałem też

Zagg HD i tamta folia tak samo się odkleja jak 3mk.W Note5 używałem Spigen Clear HD i byłem naprawdę zadowolony,no ale ta folia jest jeszcze nie dostępna dla s7edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    myslos

Przed chwilą założyłem poprawioną folię 3MK ARC na mojego edga. 3MK w ramach rekompensaty za stracone nerwy ( a trochę ich było, bo odstające rogi w pierwszej wersji folii doprowadzały mnie do szewskiej pasji) dorzuciło dodatkową ochronę na tył i boki telefonu. Muszę przyznać, że efekt finalny jest świetny! Folia na ekran idealnie przylega i jest praktycznie niewidoczna. Jeśli się ją nałoży zgodnie z instrukcją to nie powinno być problemu. Ważne by nie dociskać tłustymi paluchami na brzegach fioli tylko dołączonym kartonikiem. Ochrona na tył i boki jest idealnie dopasowana. Polecam ten zestawik niezdecydowanym. Dzięki @@3mk folie ochronne.

Poniżej wstawiam efekt finalny na moim fonie:

post-153575-0-35137600-1458751011_thumb.jpg

post-153575-0-38097300-1458751057_thumb.jpg

post-153575-0-16900500-1458751070_thumb.jpg

post-153575-0-95078500-1458751115_thumb.jpg

post-153575-0-00991900-1458751131_thumb.jpg

post-153575-0-46573300-1458751155_thumb.jpg

post-153575-0-27528200-1458751186_thumb.jpg

post-153575-0-43822500-1458751195_thumb.jpg

post-153575-0-03268700-1458751204_thumb.jpg

post-153575-0-23592900-1458751220_thumb.jpg

Edytowane przez myslos
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, w opiniach o Galaxy S7 Edge napisałem zdanie odnośnie folii na ekran, której niestety nie udało mi się założyć.

Cytat:

"Długo czekałem na dostawę folii ochronnej 3mk, bo aż do wczoraj a zamówienie było zrealizowane ok 10/11 marca.

Aby ją założyć musiałem zdjąć oczywiście folię producenta i długo nie zajęło mi zostawienie odcisków palców.

Wszystko pięknie wyczyściłem i co? Folia nie chciała "złapać" krawędzi ekranu, co spowodowało iż nie chciała ona również "złapać" płaskiej jego części.

Folia poszła na śmietnik....

Jaki z tego wniosek? Chcąc uchronić wyświetlacz od zarysowań oraz mocnych odcisków, musimy liczyć się z tym, że folia może nie pasować.

To duży minus ponieważ Gorilla Glass 4 brzmi ładnie, jednak niektórzy wolą dodatkowe zabezpieczenia:)"

Model, który kupiłem to "3mk Arc" (nie 3D)

Jaką folię na ekran możecie mi polecić? Pytanie do tych którzy mieli podobny problem czy to z S7 Edge, czy S6 Edge.

Czy szkło, będzie lepsze z uwagi na jakość, oraz dopasowanie do kształtu wyświetlacza?

Edytowane przez ekiero92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@TomeX86

to przecież ci piszę ze jest super - tak mam uzywam , nie podsyłam rzeczy nie sprawdzonych na  sobie ;-)

[Dodano: 23 marzec 2016 - 19:39]

@@Pabloos

miałem , zle dociete i gumoe do tego troche za grube bo dotyk nie jest najlepszy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@myslos

Jesteś zadowolony z folii "Arc 3D"?

Miałeś problem z tą pierwszą, ale gdyby obie były ok, którą byś wybrał?

Chodzi mi o czułość na dotyk, refleksy itd...

Edytowane przez ekiero92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    myslos

Generalnie ARC od ARC 3D różni się tylko tym, że ARC to jedynie folia na wyświetlacz a ARC 3D to ta sama folia na wyświetlacz plus w zestawie folia ochronna na tył i boki (taki niewidoczny pokrowiec, grubsza folia). Także nie mam jak porównać :) Mogę jedynie powiedzieć, że 3MK fajnie zachowało przyznając się do błędnego zaprojektowania pierwotnej wersji folii ARC i w ramach gwarancji wymieniali wszystkim którzy zgłosili to nieszczęsne odstawanie folii na rogach. Do tego mi dodali (w ramach rekompensaty) tą ochronę na tył i boki czyli ARC 3D.

edit:

co do zmian w folii ARC. Przeprojektowane zostały narożniki folii i jakby wydawała się bardziej gładka i niewidoczna od tej poprzedniej. Co do czułości na dotyk nie widzę różnicy pomiędzy dotykiem bez folii i dotykiem z folią - czyli to chyba dobrze :)

Edytowane przez myslos
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, wiedzieć i fajnie że zachowali się w taki właśnie sposób.

W sumie to i tak wolałbym w takim układzie, folię "3D" skoro osłania ona również i tył, który jest wiadomo szklany i podatny na zarysowania tak jak i ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi