Skocz do zawartości
adtech84

Ochrona na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

myslos

Pisz do 3MK skoro miałeś tą odstającą ARC. Na pewno coś zaradzą :) co do użytkowania ARC 3D to napisze coś więcej jak dłużej poużywam. Dziś dopiero pierwszy dzień ją mam  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z doświadczenia po modelu S6 Edge mogę powiedzieć że najlepsza była folia od Spigena. Nie było żadnych wycięć przy krawędziach a trzymała się niezależnie od użytego etui. Miałem ją pół roku i było super. Na tą chwilę Spigen zaliczył także wpadkę z folią na S7 i ją wycofali ze sprzedaży. Zamówiłem w firmie Daben i czekam na przesyłkę a do tego czasu najlepszym wyborem jest 3mk. Kupiłem komplet na cały telefon i oczywiście folia odchodzi na krawędziach. Ale zostałem mile zaskoczony bo po 2 mailach i przesłaniu zdjęć oraz numeru seryjnego wadliwej folii, firma 3mk wysłała mi nowy poprawiony egzemplarz. Stąd mój pełen szacunek dla tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@TomeX86

to przecież ci piszę ze jest super - tak mam uzywam , nie podsyłam rzeczy nie sprawdzonych na sobie ;-)

[Dodano: 23 marzec 2016 - 19:39]

@@Pabloos

miałem , zle dociete i gumoe do tego troche za grube bo dotyk nie jest najlepszy ;-)

Dzięki :), a jak długo czekałeś na dostawę do PL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@TomeX86

ja mieszkam w UK i czekałem w sumie dzień wysyłka jezeli zamowisz do 14 tego samego dnia
mysle ze będzie szła ze 3/4 dni maksymalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, hej, sytuację z S7 Edge udało nam się opanować wraz z końcem ubiegłego tygodnia. 

Na dniach poprawione wersje będą dostępne w naszych punktach stacjonarnych. 

Wszystkich, którzy doświadczyli tych nieprzyjemnych sytuacji z podnoszeniem się 3mk ARC 

na krawędziach proszę o kontakt na priv, maila, bądź osobiście w wybranych punktach 3mk. 

Oto efekt z naniesionymi korektami: 

Dziękuję Wam za cierpliwość i wyrozumiałość w tym temacie! :)

@@jurandzik rozumiem Twój punkt widzenia, niemniej tak jak pisałam zastosowane rozwiązanie minimalizuje 

ryzyko podnoszenia się, a w dalszym etapie dostawania się pod nie zanieczyszczeń mogących uszkodzić ekran. 

Być może inny rodzaj folii okaże się dla Ciebie lepszym rozwiązaniem. Odezwij się do mnie na priv, 

a wspólnie poszukamy najlepszego wyjścia z tej sytuacji. :)

Trzymka, Paulina z 3mk

Witaj.

U mnie ten sam problem. Napisałem w wiadomości prywatnej. Jeśli potrzebne są jakieś zdjęcia, czy dowód zakupu to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dyba83

@@TomeX86

ja mieszkam w UK i czekałem w sumie dzień wysyłka jezeli zamowisz do 14 tego samego dnia

mysle ze będzie szła ze 3/4 dni maksymalnie.

posiadasz folie na przod i tyl ultimateshield, czy tylko na przod? uzywasz jeszcze jakies etui? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
garob

Duże słowa pochwały dla 3mk.

Po takich samych doświadczeniach jak reszta z pierwszą wersją folii, we wtorek przesłałem zdjęcia z opisem problemu a wczoraj już miałem nową folię u siebie w ramach rekompensaty, i to zarówno na przód jak i tył.
Nowa folia na EDGE'a to jest właśnie to co powinno być od samego początku. Przycięta tam gdzie powinna, nic nie odchodzi gdyż nie pokrywa idealnie całego ekranu (bo po co). Jak ktoś ma etui to nie ma problemu z założeniem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspomniałeś, że nie pokrywa idealnie całego ekranu. Sam wyświetlacz, wraz z charakterystycznymi zagięciami, jest jednak pokryty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
garob

Tak, najważniejsze punkty są pokryte. Jak na zdjęciach, które ktoś wrzucał.

Nie są pokryte narożniki i cienkie pola pod klawiszem home i nad głośnikiem i czujnikami u góry ekranu, czyli elementy najbardziej narażone na podwijanie.

Czekam jeszcze na dostępność folii Spigena (na xda pisali coś, że do s7 flat wycofali folię) i zobaczę jak ona będzie sobie radzić, ale w tej chwili 3mk arc jest nie do przebicia jeżeli ktoś ma futerał.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi