Skocz do zawartości
adtech84

Ochrona na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was upchnął pokrowiec Ringke Fusion (lub podobny) na folię 3mk ARC 3D ? Zastanawiam się czy będzie pasować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

Ja założyłem tą folię i pokrowiec Spigen Liquid Crystal i przyciski gorzej pracowały, więc folię zdjąłem.

Niby folia jest cienka ale to etui jest widocznie tak dobrze dopasowane, że już nic nie może być na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    myslos

@@TomeX86 ja mam ten zestaw tj. ARC 3D i Ringke fusion i powiem tak. Jeśli ochrona 3d to nie pokrowiec, gdyż folia pogrubia telefon na bokach na tyle, że pokrowiec nie przylega dobrze. Szczerze powiedziawszy to przed folią z 3MK nosiłem telefon w pokrowcu ringke, ale gdy nałożyłem folię 3D to pokrowiec rzuciłem w kąt. Moim zdaniem folia w zupełności ochroni tel przed zarysowaniami. Gorzej z upadkami z dużej wysokości. No ale to kompromis pomiędzy wyglądem a pełną ochroną.

Edytowane przez myslos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

@@myslos nie wiem jak u ciebie bo na zdjęciach za bardzo nie widać plecków, ale ja mam złotego edge'a i u mnie po nałożeniu folii na tył widać było takie miejscowe przebarwienia i przebłyski, jakby tył telefonu był brudny przed założeniem folii. Nie wyglądało to zbyt fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można prosić o link do odpowiedniej aukcji na allegro z tą poprawioną wersję (o ile jest)? Trochę tych aukcji znalazłem, a nie chciałbym się wkopać w wersję przed poprawkami

Edytowane przez cwirgsm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paw2x

Gdzie mogę na pewniaka kupić poprawioną wersję 3mk ARC dla edge?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    myslos

@@garob gdziekolwiek zamówisz (tzn. u producenta bądź partnera sprzedażowego) to będzie już poprawiona ;)

[Dodano: 24 marzec 2016 - 09:59]

@@garob u mnie faktycznie od razu po nałożeniu były takie przebarwienia, które z czasem znikają. Wczoraj nakładałem folię a dziś jest już o wiele lepiej. podejrzewam, że jak folia się ułoży to nie będzie widoczna za jakiś czas w ogóle.

[Dodano: 24 marzec 2016 - 10:02]

@ @@paw2x polecam kupić z tych punktów (myślę, że tam już mają te wersje poprawione) http://3mk.pl/gdzie-kupic/

Edytowane przez myslos
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, od początku tego tygodnia wszystkie folie 3mk ARC/ ARC 3D  na ten model z naszego e-sklepu i oficjalnej aukcji allegro

są już wysyłane w poprawionej wersji. Na dniach będą też w stacjonarnych punktach firmowych i partnerskich. :)

Trzymka, Paulina z 3mk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@ekiero92 proszę odezwij się do mnie na priv lub maila [email protected] folie ochronne.pl, 

a zadziałamy z wymianą. :) 

@@myslos dzięki za miłe słowa pod naszym adresem, a przed wszystkim za wyrozumiałość! :D

Trzymka, Paulina z 3mk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi