Skocz do zawartości
Wojtek Ruman

Xiaomi REDMI 3S: GPS często traci zasięg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Mam problem z nawigacją w tel REDMI 3s . Wczoraj go kupiłem , sam telefon bardzo mi się podoba , szybki ..  ale niestety rano dzisiaj okazalo się że ma poważny problem z lokalizacją GPS. Po uruchomieniu google map - telefon świruje bo : albo traci zasieg i jest napis SZUKAM GPS , albo kilka metrów przed skrzyżowaniem zawiesza się i po 6 sek puszcza a dzieje się to w momencie kiedy ma nastąpić odwrócenie mapy np . przy skręcie w prawo . Zadzwonilem do komputronika to kazali przyjsc i wymienią mi na inny egzemplarz. Tak też się stało  lecz problem dalej ten sam . Wszystkie aktualizacje zrobione . Jeżeli nic nie poradzicie to będę musiał po prostu go oddać i zażądać zwrot gotówki .. Mam nadzieję że znajdziecie rozwiązanie :)

Edytowane przez bergmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Czesto mialem jaja z GPS z google maps obojetnie jaki mialem telefon. Sprawdz na innej nawigacji. Choc u mnie na GoogleMaps dziala ok. Robiles aktualizacje systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM Stable ? Jeśli tak to spróbuj się przesiąść na DEV, wczoraj na najnowszym wydaniu developerskim nawigacja testowana i działała wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

To fakt ja tez siedze na DEV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi