Skocz do zawartości
bartpolska

rozwiązany Aplikacja interf. sys. zostala zatrzymana sgs5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem niefortunnym posiadaczem samsunga galaxy s5 ( G900F ) od ok 2 lat. Telefon od pół roku jest tak irytujący, że już nie raz miałem ochotę go po prostu wyrzucić przez okno. Z racji tego że jestem biednym nie pracującym studentem nie mogę sobie na to pozwolić.

Piszę w sprawie wyskakującego powiadomienia "aplikacja interf. sys. została zatrzymana" podczas robienia zrzutu ekranu. Nie wiem skąd taki błąd się pojawił... pewnie po którejś z dennych 20mb aktualizacjach andorida.

Mam android 6.0.1 a wersja KNOX ( nie wiem co to wgl jest ) pokazuje 2.6 
    Nr wersji telefonu: MMB29M.G900FXXS1CPLV 

Oczywiście telefon był kupiony w Norwegii, nie wiem czy było w nim coś robione. Sam z siebie go resetowałem do ustawień fabrycznych milion razy bo bateria trzyma mi po 4h i potrafi sie przegrzewać, że aż nie idzie go dotknąć.

Postanowiłem zmienić swoje męczeńskie życie z tym złomem i chociaż randomowy soft zmienić na coś innego, ale wszelkie poradniki na root czy stock(nie wiem co to stock ;/) widzę na 5.0 andorida i nie wiem czy to jest to samo co z 6.0.1. Jeżeli ktoś byłby na tyle uprzejmy powiedzieć mi gdzie mogę znaleźć takie poradniki do rootowania tego złomu na androidzie 6.0.1 byłbym bardzo wdzięczny. Albo chociaż pomóc mi usunąć ten błąd "apk. interf.sys. zostala zatrzymana"

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź:
    Bartek. :)

Ps: chciałbym się pozbyć tego błędu bez przywracania do ustawień fabrycznych i instalowania wszystkiego na nowo. :)

Ps2:
    -wgrałem stock ściągnięty przez program SamFirm (SM-G900F_1_20170120113339_2nl4hf5col)
    -wgrałem najnowszy TWRP-3.0.2-2-klte
    -zrootowałem za pomocą: SR3-SuperSU-v2.79-SR3-20170114223742
    -root check pokazał mi że telefon jest zrootowany.

Mimo to nadal wyskakuje błąd "aplikacja interf. sys. została zatrzymana" przy próbie wykonania zrzutu ekranu.

HELP

edit:

Można zamknąć... najbanalniejszy sposób pomógł. Fabryczne...

Edytowane przez marcinadd
    Poprawienie tytułu&&Oznaczenie jako rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi