Skocz do zawartości
Strzelacz

Samopękający ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Około rok temu zakupiłem telefon Samsung Galaxy S6 Edge w salonie rtv euro agd, przez cały ten czas byłem zadowolony z zakupu i tego jak sprawuje się mój telefon, jednakże dzisiaj po wyjęciu z kieszeni okazało się, że telefon ma zbity ekran, mimo tego że nigdy mi nie upadł, bardzo dbałem o niego, od pierwszego dnia noszę go w gumowym etui. Telefonu używałem około 15minut przed tym jak zobaczyłem że ma zbity ekran i wszystko było w porządku, siedziałem w samochodzie pod przychodnią i czekałem na dziewczynę która była u lekarza, gdy wróciła włożyłem telefon do kieszeni w spodniach w której miałem tylko płaskie klucze od domu(zawsze tak nosiłem telefon), powrót do domu zajął mi jakieś 20minut. Bezpośrednio po powrocie wyjąłem telefon z kieszeni i zauważyłem zbity ekran. Dotyk nie został uszkodzony.

W związku z powyższym, chciałbym zadać Wam dwa pytania:

1. Czy słyszeliście może o przypadkach samopękających ekranów w tym modelu telefonu? (jeżeli nie byłbym odosobnionym przypadkiem, to miałbym większe szanse na uznanie reklamacji w ramach rękojmi)

2. Czy wiecie może jaki jest mniej-więcej koszt wymiany ekranu w tym modelu telefonu, oraz w jakim miejscu zrobiono by to dobrze? 

Załączam zdjęcia telefonu. Na zdjęciach tego tak dobrze nie widać, ale wygląda to jakby telefon miał 3 różne ogniska pęknięcia, z czego wszystkie wyglądają tak jakby telefon upadł i uderzył dokładnie w to miejsce o coś typu 90 stopniowy kant stołu.

samsung1.jpg

samsung2.jpg

samsung3.jpg

Edytowane przez Strzelacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@Strzelacz nie slyszalen aby ekrany w tym modelu same pękały, szanse zerowe

Koszt to cos okolo 1000zl, zadzwoń dopytaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sufur

Nie tylko słyszałem, ale i sam tego doświadczyłem. Potwierdzam, że w tym telefonie ekrany same pękają...

Mój telefon, oczywiście z nieuszkodzonym ekranem, położyłem na noc na parapecie, a rano ku mojemu zdziwieniu na ekranie zauważyłem dwa pęknięcia od góry do dołu ekranu....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

Wg mnie to fizycznie nie możliwe. Nie ma jakiejś ciągłości w rysach itp. Nikt Ci tego telefonu nie zrucił przez noc i nie odłożył spowrotem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cherrz

Wymiana samej szybki 450zł. Też będę wymieniał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi