Skocz do zawartości
evanesme

Automatyczna zmiana tapet na Galaxy S7

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ostatnio zostałam posiadaczką S7 i szukam pewnej (bardzo ważnej;), proszę się nie śmiać) funkcji podpatrzonej u znajomej, mianowicie ustawienia automatycznie zmieniających się tapet. Ona nie pamięta jak to zrobiła, a ja nie mogę tego znaleźć - czy ktoś z Was z tego korzysta? 

Na obu S7-mkach Android 6.0.1. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę podpowiedzieć jak ustawić zmieniające się tapety ekranu blokady. Wchodzimy w ustawienia tapet z poziomu ekranu głównego przez dłuższe przytrzymanie palcem na ekranie i wybieramy tapety a następnie ekran blokady i możemy z galerii wybrać max 30 tapet, które zmieniają się przy każdym zablokowaniu ekranu.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SKORPION

Zmieniając chociaż raz tą tapetę każdy powinien na to wpaść ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a powiedzcie jak to zrobić na Nougacie? Miałem to na 6.0.1 i działało po wybraniu kilku tapet i ekran blokady się zmieniał. Przyjemne :-)

zaktualizowałem się z automatu do 7mki i teraz w menu Ustawień i potem Tapet mam shit zwany Samsung Themes.... nigdzie nie mogę znaleźć. Jak przytrzymam palec na ekranie i tak spróbuję wejść to również nie mam tego co kiedyś (gdzie można było wybrać z galerii itd.) tylko znowu Samsung Themes...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarecki

@Pabyanek

Przy wyborze tapety --》zaznacz kilka, te co chcesz ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aaa... faktycznie! dzięki
skopali to UI - nieintuicyjne, bo jak kliknąłem w Galerię to spodziewałem się wejścia w nią a nie wybierania rodzaju (blokada/ekran/ekran+blokada) i przez to myślałem, że on pokazuje tylko ostatni obrazek tej Galerii i ten właśnie będzie chciał mi ustawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi