Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
kokoSpoko

[ZAMKNIĘTY] [7.0] [G93xx] nougat official G930FXXU1DQB3 [XEO]

Rekomendowane odpowiedzi

@cholek3 Napisałeś, że "Żaden S7 z niebrandowany softem nie będzie miał WiFi Calling Ani VoLTE", brzmi to tak jakbyś miał wiedzę dotyczącą przyszłości i odrzucał szansę uzyskania takiej funkcjonalności bez brandu, zresztą Play na początku tak to przedstawiał, co wydawało się kuriozalne. Teraz okazuje się, że jednak jest to możliwe (co widać po S6 i S8). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@mszczepa
    Nie miałem na myśli, że nie będzie miał na dzien dzisiejszy. Czy będzie miał w przyszłości to nie wiem. Mam nadzieję, że tak. Po prostu stwierdziłem fakt na dzień dzisiejszy. Może źle to ująłem, sorry za nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mefyy
    Napisano (edytowane)
    12 godzin temu, raftik napisał:
    Po aktualizacji do najnowszego androida przez OTA nie działa szybkie ładowanie po kablu, działa natomiast szybkie ładowanie indukcyjne.

Działa

Spoiler

f6a07ae9986a4ce96f6f1302051d65b1.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez camdell
    Grafiki oraz zdjęcia wstawiamy w spoiler. Tu poradnik jak to zrobić: http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdj%C4%99ciowej-w-spoiler/ (pkt 4.11 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raftik
    Napisano (edytowane)

Panowie a czy jesteście mi w stanie napisać czy wyświetla Wam treść z wpisu z kalendarza na ekranie blokady ? na wcześniejszym systemie DQB3 ładnie wyświetlała mi się treść alarmu z kalendarza a obecnie po aktualizacji przez OTA mam ukrytą treść a nic nie zmieniałem w ustawieniach. W takiej postaci powiadomienie o wpisie w kalendarzu na ekranie blokady traci sens.

Edytowane przez raftik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@raftik u mnie wyświetla najbliższe zdarzenie na DQD7 (BTW, na ten sof już jest właściwy wątek)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raftik

Dzięki @mszczepa ale chodzi mi o alarm jaki ustawie w kalendarzu. Proszę moderatora o usunięcie postu w tym temacie a zadam je w poprawnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00
    Notatka od Super Moderatora: bartekc00
    wykrzyk.png

Drodzy Użytkownicy,
    z dniem dzisiejszym wszystkie wątki dot. tej samej wersji systemu (w tym przypadku 7.0 XEO) zostają zamknięte, z wyjątkiem jednego - dotyczącego najnowszej wersji update (będzie on na bieżąco aktualizowany do najnowszej wersji).  Zostawiam link do tego wątku zainteresowanym:

http://forum.android.com.pl/topic/318426-70-s7-g930f-g930fxxu1dqef-xeo-05062017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.