Skocz do zawartości
lavraeth

iPhone SE vs Sony Xperia X Compact vs... [2000zł]

Rekomendowane odpowiedzi

mordrek82

Proszę zacytuj mój błędny link.... Szkoda prądu na dyskusję off

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎25 o 09:26, mordrek82 napisał:

Może pomyśl np. Huawei P9 ? Mimo, że ma ekran 5,2, to jednak w użytkowaniu jest dość kompaktowy. W Twoim przedziale cenowym również mieści się S7 - ten to dopiero wygląda na mniejszego niż jest i bardzo wygodnie się go obsługuje 1 ręką. Tylko trochę musisz poszukać aby taką cenę znaleźć - na pewno nie w x-kom.

Proszę ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

W moim poście nie ma linku....

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
    Osobiście polecam A3 2016
    Jestem jej użytkownikiem od kilku tygodni i do Twoich potrzeb bez problemu wystarczy i da radę.
    1.5 RAMu daje radę, nie przycina, a po ostatniej aktualizacji mam odczucie jakby lepsze zarządzanie nim było.
    Do tego bardzo odchudzony Touchwiz, który działa płynnie i jest bardzo estetyczny.
    Telefo jest bardzo zgrabny i wygodny w użytkowaniu jedną ręką.
    Jeśli miałbyś jakieś pytania jak się dokładnie mi sprawuje to śmiało pytaj.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim poście nie ma linku...

Sprawdzałem na kilku urządzeniach i w kilku różnych przeglądarkach i ja widzę w wyrazie Huawei P9 link do komputronika do P9 Plus. Niemożliwe żebym miał na wszystkich malware a wątpię że konta użytkowników mają spersonalizowaną reklamę. 

Ktoś jeszcze potwierdzi że widzi/nie widzi linka?

@UP

Mam 2GB i średnio mam 70% zajętego, w porywach zabiera mi prawie 90%. Osobiście nie odważyłbym się dzisiaj kupować telefonu z mniej niż 2GB bo zapotrzebowanie appek będzie tylko rosnąć. No i nie ma wifi AC ani LTE-A co też jest słabe na przyszłość. Ale oczywiście decyzja należy do autora.

//EDIT

Hmm ale edycja 2017 wygląda już o wiele ciekawiej.

Edytowane przez doman18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A3 2016 to ładny telefon tyle, że ile czasu będzie na niego wsparcie... ? Prowadzenie kalendarza na iOS to bajka. Żona ma też iPhone i jesteśmy odhaczeni w iCloud jako rodzina. Jeśli któreś z nas coś Doda do kalendarza rodzinnego drugie dostaje notyfikację w centrum powiadomień oraz w kalendarzu którą przyjmuje lub odrzuca. W ten sposób osoba, która dodała wpis wie, że został on przez wszystkich odnotowany i nie będzie gadania "nic mi o tym nie mówiłeś !" :) Do tego aplikacje, filmy i muzyka kupione przeze mnie są dostępne za darmo dla innych członków rodzinnej chmury. Przypomnienia i zadania mam wbudowane w system łącznie z opcją powiązania przypomnienia z lokalizacją i ta opcja naprawdę działa oraz nie widać większego poboru prądu. Na androidzie zawsze była tragedia jeśli miałem włączone Google Now z lokalizacją. Żeby niepotrzebnie nie przedłużać ....W se mam włączone non stop LTE, Bluetooth, śledzenie lokalizacji i jej udostępnianie żonie (można oczywiście wyłączyć ), słucham muzyki ze streamingu ( Apple Music lub Tidal) radia i podkastów także z sieci oraz backapy zdjęć i filmów na Google oraz iCloud. Bateria starcza mi od 6 rano do 24 tak że mam z reguły jeszcze 40 procent w zapasie. Ten schemat jest stały tzn nie ma nagłych zjazdów czasu pracy na akumulatorze. Wadą iOS w porównaniu do Androida jest przede wszystkim brak dostępu aplikacji do systemu ( LastPass nie będzie automatycznie wpisywał haseł w innych aplikacjach), mniejsze możliwości personalizacji, brak widgetów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rumpelst Ludzie jeszcze wymieniają jako wadę fakt że jest dużo więcej apek płatnych podczas gdy na andku mają one darmowe odpowiedniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam przypadku takiej aplikacji a używam obu systemów rownolegle już jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wsparcie tzn aktualizacje oprogramowania do najnowszej wersji ale przede wszystkim likwidowanie dziur w systemie stanowiących zagrożenie bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi