Skocz do zawartości
petu

Motywy i ich kompatybilność

Rekomendowane odpowiedzi

petu

Cześć, wie może ktoś z Was gdzie zapisują się pobrane motywy w A510 wersja androida 6.0.1 ?

Czy ktoś mógłby podlinkować skąd można je zassać, o ile możliwa jest instalacja np. z karty pamięci - czy może zostaje tylko sklep z motywami ?

Jak jest z kompatybilnością z innych modeli np. S6 - A510 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
efrem

Z moich doświadczeń wynika , że:

1.Niektóre wybrane przeze mnie motywy z innych modeli Samsungów były kompatybilne, oczywiście nie wiem, czy wszystkie, bo to ciężko sprawdzić ze względu na ilość. Z motywami przeznaczonymi na galaxy problemów nie miałem.

2. Ogromne ilości motywów są dostępne zarówno w sklepie play, jak i samsunga. Dostępne są również "theme" (sam używam obecnie czarnego.

3. Dostęp do motywów  - jak wyżej( z tym, że pobiera się ikona szybkiego dostępu) , natomiast w pamieci tel. zostają te, które choć na chwilę zostały w nim ustawione

Pozdr! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
petu

No nie do końca tak jest jak piszesz o ogromnych ilościach bo 99,9% (może nawet 100%) tych motywów w sklepie play wymaga do działania instalacji dodatkowo launchera typu CM lub Nova czy Apex ...

Na obecną chwilę w sklepie play nie udało mi się znaleźć ani jednego motywu który można odpalić pod standardowym launcherem A5

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
efrem
Napisano (edytowane)

Ja świadomie pominąłem zupełnie te, współpracujące z innymi launcherami, bo wiadomo, że ze stockowym nie będą (co zresztą jest zawarte w ich opisie). Polecam zajrzeć do sklepu samsunga, jest tam naprawdę sporo: od motywów (które zmieniają tylko tapety ekranu blokady, czy głównego), "theme" (zmieniających tło ekranów ale i kontaktów, a niekiedy i wiadomości) do Touchwiz-ów - zmieniają tło-kolor wszystkich ekranów, czyli całej nakładki systemowej (z białego na granatowy lub czarny - a tych aktualnie używam).

Pozdr!

Edytowane przez efrem
uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
petu

Po 5 godzinach poszukiwania w sklepie Play nie znalazłem ani jednego motywu działającego ze stockowym launcherem a w sklepie samsunga znalazłem jeden darmowy z rozdzielczością chyba 240x320 i jeden HD płatny.

Musimy chyba korzystać z innych sklepów :) Znalazłem za to setki pięknych tematów i motywów na nie stockowe launchery.

Ponawiam pytanie czy mógłbyś coś podlinkować ?

PS. Sklep z motywami działa ale motywy beznadziejne ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zuberek42

Poczekajcie do aktualizacji do N. Jak dobrze pójdzie to zostanie wdrożony bardziej rozbudowany sklep z motywami który pozwoli pozmieniać ikony niezależnie od całej reszty.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
efrem
Napisano (edytowane)

petuA czy próbowałeś z innych  modeli (ale) Galaxy lub np. "tapety HD" lub "Wallpapers(A5)"? Narzekałeś , że jest ich mało lub są do tyłka, tu jeszcze jedno spostrzeżenie: trochę cierpliwości, też potrzebowałem trochę czasu aby dotrzeć do odpowiednich....zauważyłem, że nie zawsze te same i ta sama ilość jest dostępna (choć nie wiem dlaczego i od czego to zależy).

Pozdr!

Edytowane przez efrem
uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
petu

Nie ma nic i nigdzie tyle - dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
efrem

@petu Właśnie dokonano aktualizacji w sklepie "galaxy apps" apki, której podaję pełną nazwę (bo jest też mnóstwo innych) "Tła HD - Galaxy, tapety. tapety na żywo. tematy pulpitu". Są ich tam tysiące, pogrupowane w 10-ciu kategoriach. Jeśli tam nic dla siebie nie znajdziesz, to już nie wiem, o co Ci chodzi i chyba już nigdzie nie znajdziesz.

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
petu

Kolego właśnie zainstalowałem ze sklepu galaxy apps aplikację którą podałeś tj.  Tła HD - Galaxy, tapety. tapety na żywo. tematy pulpitu - i albo mamy inne sklepy, albo telefony, albo inne oczy bo nie ma tam ani jednego tematu - same tapety - to gdzie ty tam to widzisz ? Opisujesz że tego są tysiące - daj screena albo coś ...

Edytowane przez petu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi