Skocz do zawartości
Ramelov

[ROOT ] SGS2 Easy Rooting Toolkit V 4.0 - metoda rootowania

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko jest na swoim miejscu

a może numer kompilacji 4.0.2.a.0.62 jest powodem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzbor
    Wykonałem roota tą metodą i z zadowoleniem stwierdziłem,że żółtego trójkąta mie ma ! Pojawił się natomiast inny problem - bateria zaczęła "schodzić" 2x szybciej niż przed rootem. Resetowałem,wyjmowałem baterię na kilka minut , zrobiłem wipe catch i nic ! Postanowiłem wykonać "unroot" metodą z pierwszego postu. TERAZ WSZYSTKO Z BATERIĄ O'K ! Wróciło do normy !

Ciekawy jestem czy jeszcze ktoś miał podobny problem !

Czy ktoś może to potwierdzić?

EDIT

Zainstalowałem tego roota i nie zauważyłem problemów z baterią. Kiedyś miałem taki problem - winny okazał się załączony swiFTP, który przy wyłączonym WiFi przez noc nieźle zdrenował baterię.

Edytowane przez krzbor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    othork

Wczoraj zrobiłem roota tą właśnie metodą wszystko przebiegło bezproblemowo, tyle że teraz mam problem tego typu że po naciśnięciu home button czy też power w celu wybudzenia telefonu on reaguje dopiero gdzieś po jakiś 2s wcześniej było to natychmiast miał ktoś coś takiego może zna ktoś lekarstwo na tą przypadłość?

P.S. mam nadzieje że tym razem mój post nie zostanie usunięty z tego tematu co miało miejsce już dwukrotnie gorące pozdrawiania dla Moderatorów :padam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobiłem wszystko jak w wiadomości #1 i nAdal mam to co miałem

Wersja systemu 2.3.5

Wersja pasma podstawowego I9100XXKI4

wersja jądra 2.3.35.7-I9100XXKI4-CL611039 [email protected]#2

numer wersji GINGERBREAD.XXKI4

Bez ROOTA!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na forum XDA pojawiło się nowe narzędzie do szybkiego i bezproblemowego rootowania o nazwie SGS2 Easy Rooting Toolkit przygotowane przez DooMLoRDa a wykorzystujące zergRush Exploit. Napisane było dla telefonów Sony Xperia - jak się okazało działa w 100% na SGS2. Sam przed chwilą zrootowałem nim telefon. Rootowanie zajmuje kilka minut. Nie trzeba flashować kernela i nie ma żółtych trójkątów.

Dzięki wielkie! Wszystko działa jak należy na brandzie Plusa na 2.3.3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    moxia

a ja dzis zaaktualizowalem telefon do najnowszego androida 4 i przestal mi dzialac adfree wiec zrobilem powownie roota ta nowa wersja 4 i wciac program nie dziala pisze error unable root,o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamil_w
    a ja dzis zaaktualizowalem telefon do najnowszego androida 4 i przestal mi dzialac adfree wiec zrobilem powownie roota ta nowa wersja 4 i wciac program nie dziala pisze error unable root,o co chodzi?

- Możliwe, że jednak nie zrobiłeś roota. Sprawdź to np. za pomocą programu Root checker

- Możliwe, że AdFree nie działa z czwórką. Jeśli tak, to wypróbuj AdAway. Działa na 100%. Sam używam na 4.0.3 LPQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    moxia

wiec tak,wydaje mi sie ze zrobilem prawidlowo roota,robilem wedlug instrukcji,wczesniej robilem na wersji 3.5 i poszlo wszystko ladnie pieknie za pierwszym razem

zainstalowalem ten program root checker i wydaje mi sie ze pokazuje ze nie ma roota,pisze na czerwono tak:sorry,this device does not have proper root access,wiec chyba lipa,ale nie wiem co moze byc powodem robie wszystko wedlug instrukcji,pobralem oczywiscie ta najnowsza wersje 4,podczas procesu w tym czarnym okienku duzo razy wystepuje slowo failed,cos chyba tu jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamil_w
    wydaje mi sie ze zrobilem prawidlowo roota

To wydaje ci się, że masz roota, czy wiesz, że go masz?

Poza tym... to nie miejsce do rozwiązywanie Twojego problemu. Załóż nowy wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi