Skocz do zawartości
Ramelov

[ROOT ] SGS2 Easy Rooting Toolkit V 4.0 - metoda rootowania

Rekomendowane odpowiedzi

moxia

zrobilem wedlug intstrukcji,robilem go tez na wczesniejszej wersji androida,wiec nie rozumiem dlaczego teraz mam taki problem,dobra zakladam osobny temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crensh

witam, chciałbym prosić o radę. jako ze nigdy nie robiłem takich rzeczy wybrałem tą metodę(opisana jako najłatwiejsza). mam samsunga galaxy s2 android 2.3.5. postępuje zgodnie z instrukcja w aplikacji oraz wskazówkami w tym poście jednak proces się nie udaje. wyświetla się tylko "daemon started successfully" ale nic się nie dzieje. czy orientuje się ktoś co może być tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lexer

Potwierdzam - działa znakomicie. Jak dotąd chyba najskuteczniejsza, najłatwiejsza i najszybsza metoda rootowania starszego andka wg. mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Nie jestem pewien czy tak powinno być ale podczas pobierania każdego z plików Kaspersky Internet Security 11 wykrywa mi konia trojańskiego "Zagrożenie: Exploit.Linux.Lotoor.ab".

Czy możecie mi to jakoś wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witam, chciałbym prosić o radę. jako ze nigdy nie robiłem takich rzeczy wybrałem tą metodę(opisana jako najłatwiejsza). mam samsunga galaxy s2 android 2.3.5. postępuje zgodnie z instrukcja w aplikacji oraz wskazówkami w tym poście jednak proces się nie udaje. wyświetla się tylko "daemon started successfully" ale nic się nie dzieje. czy orientuje się ktoś co może być tego przyczyną?

Spróbuj jeszcze raz i poczkqj se to się robi kilka minut jak nie to nie wiem;)

Wypejczowane z mojego Eniaka przy użyciu Tapatalk na Windows ICS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

Zna ktoś może działającego roota na wersję systemu 2.3.6 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi