Skocz do zawartości
iwi1

Kruger&Matz KM1060G firmware oryginalne lub alternatywne

Rekomendowane odpowiedzi

iwi1

Witajcie.

Tablet jest na androidzie 4.2.2 - z dwa lata temu po wymianie płyty i oprogramowania przez serwis tablet niby działał, ale z wielkim opóźnieniem reagował na dotyk. Od jakiegoś czasu nic praktycznie nie działało. Wybierało się aplikację i po 10 sekundach albo startowała albo nie a jak wystartowała to się zawieszała.

Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych  i ogólnie było lepiej, ale postanowiłem odinstalować aplikację których nie używam i niepotrzebnie zajmują pamięć. Więc zrootowałem sprzęt i odinstalowałem wszystko co nie było potrzebne wg mnie - i chyba troszkę przesadziłem..

Teraz działa szybko ale nie mogę wejść do sklepu PLAY oraz co parę sekund pojawiają się napisy: "Niestety aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana" oraz że lokalizacja jest niemożliwa.

Teraz chcę zainstalować czystego androida może nawet 4.2 tylko słyszałem, że będą problemy ze sterownikami.

Czy ktoś się orientuje jak z tableta ściągnąć sterowniki żeby potem zainstalować na czystym androidzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi