Skocz do zawartości
Wojtek Ruman

Samoczynnie podświetlający się wyświetlacz, gdy telefon jest nie używany.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Huawei p9 lite. Mam dziwny problem choć nie wiem czy to problem czy jakaś pierdo-ła  ale zauważyłem że podczas gdy telefon leży na stole - co jakiś czas sam się ekran podświetla. Da radę jakoś temu zaradzić?? Oczywiście żadne powiadomienie  wtedy nie pokazuje się więc nie wiem co to może być 1f615.png:/ tel jest nowy.  Czy istnieje możliwość sprawdzenia w ustawieniach co skłania go do podświetlenia samoczynnego czy jednak będzie potrzebny powrót do fabryki  ?  Nie wiem czy to ważne ale zainstalowałem andka 7.0 z pomocą znalezioną na tym forum. Sposobem wgrania Andka był program HuaweiUpdate , zmiana proxy w tel i wyszukanie OSTATNIEGO PEŁNEGO PAKIETU zaprezentowanego przez @damian33322 w poście  W TYM MIEJSCU

Edytowane przez qdoor11
    Zmiana tytuly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manual

Witam.

W moim dzieje się tak jak mam włączone wi-fi.Co jakiś czas podświetla się ale nie ma żadnego powiadomienia,obok leży soniak i dzieje się to samo a po wyłączeniu wi-fi wszystko ustaje, przypuszczam że u mnie to wina połączenia(niestety internet mam od UPC)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez mam z UPC, a czemu napisałeś niestety? :D ja jestem mega zadowolony z neta, 120 równe pokazuje na speed teście,  myślisz że to może być wina wifi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manual

Na sto procent nie gwarantuje ale przypuszczam że u mnie jest to wina połączenia.Na speed teście też jest prędkość dobra co nie gwarantuje stabilnego połączenia (tak powiedział mi serwisant który był u mnie w tamtym tygodniu)

Edytowane przez manual

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy problem. Czy od UPC posiadacie modemo-router ? Czy macie wlaczona usluge wi free?

Posiadam 120 Mb/s od UPC (modem cisco 3212 + router rt- ac56u od asusa z tomato) i nie doswiadczylem podobnych problemów.

Nabazgrane za pomocą Huawei P9 lite.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Negative

W sumie u mnie też się tak robi, jak mam włączone Wi-Fi. Na pewno nie są to powiadomienia, bo podświetlanie ekranu przy otrzymaniu powiadomienia mam wyłączone. Dziwna sprawa. :D Ale też dziwne jest to, że wcześniej tego nie zauważyłem, dopiero teraz jak ktoś o tym napisał. :D Wydaje mi się, że dostawca internetowy nie ma tutaj nic do rzeczy, ze względu na to, że mam koszalińską edatę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dziwną rzecz napisałeś @Wojtek Ruman . Miałem w swoim życiu trochę telefonów ale w żadnym nie miałem takiego problemu jak Twój. 

Jedyne co to mogę zaproponować to wyzerowanie wszystkich ustawień oraz przywrócenie ustawień fabrycznych.

Przy resecie zrób kopię zapasową w "HiSuite" lub w aplikacji "Kopia zapasowa"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakaś aplikacja wybudza ekran. Masz Yanosika ? Wejdź w Ustawienia -> Uprawnienia Aplikacji i sprawdź Mikrofon, może to Aplikacja Google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi