Skocz do zawartości
sebagit

Uceglony Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problemy z poruszającym się ekranem i chciałem założyć ponownie blokadę. wgrałem oficjalny rom i zgodnie z instrukcją na konkurencyjnym forum forum założyłem ponownie blokadę.

Blokadę założyłem poprzez adb i komendę fastboot oem writesecureflag 3. Niestety po restarcie telefon się nie uruchomił dodam tylko, że telefon zrestartowałem komendą fastboot reboot-bootloader. Telefon sie wyłączył ale ponownie nie uruchomił. Czy jest szansa na reanimację bez wizyty w serwisie? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Czy komputer wykrywa podłączony telefon? Oczywiscie baterie wyjmowałes na minutke?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak po podłączeniu telefon wykrywa telefon. Baterię oczywiście również wyjmowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Jeśli telefon jest wykrywany to znaczy że nie jest uceglony. Próbowałeś włączać trzymając Power + Vol Down? Próbowałeś instalować RUU? Robiłeś w ogole coś, aby go podnieść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak próbowałem RUU nie wykrywa mi telefonu i próbowałem uruchomić telefonik na różne sposoby między innymi trzymając Power + Vol Down. W menadzeżę urządzeń telefon jest oznaczony jako QHSUSB_DLOAD. Nie wiem do końca czy jest wykrywany prawidłowo przez system. Podobnie po podłączeniu do ładowarki, niestety telefonik nie ładuje. Mam wgrany oficjalny rom i prawdopodobnie S-ON. Ciekawe czy jest szansa na uznanie mi gwarancji. W poniedziałek pójdę do serwisu i udam głupa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety telefon nie wstał do chwili obecnej. Zadzwoniłem po kuriera i jutro wysyłam go do regenersis. Mam nadzieję, że uznają mi gwarancję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałeś może już odpowiedź z serwisu? Daj znać jak to się dalej potoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś kontaktowałem się z serwisem. Telefon został naprawiony na gwarancji, wymieniono płytę główną. Jutro mają nadać przesyłkę czyli po długim weekendzie otrzymam moją sensację :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co im napisałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie nie robiłem żadnych wyjaśnień. Udałem przyslowiowego glupa. Na formularzu że strony serwisu napisałem, że telefon nie uruchamia się. W czwartek kurier przyjechał z naprawionym telefonem. Tymczasowo po tej przygodzie odechcialo mi się modowania :)

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi