Skocz do zawartości
mmadej

[MiBox] HBO GO

Rekomendowane odpowiedzi

mmadej

Cześć,

Czy ktoś próbował używać Xiaomi Mi Box TV (z Android TV) oraz HBO GO? HBO Polska "nie planuje stworzyć aplikacji dla Android TV".

Zainstalowałem aplikację przeznaczoną dla zwykłego Androida. Działa, ale jakość filmów jest fatalna - 480p, może nawet 360p, nigdy film nie jest wyświetlany w 720p. Dodatkowo, konieczna jest klawiatura i/lub mysz: standardowym pilotem nic nie da się zrobić (mam klawiaturę z touchpadem połączone przez bluetooth, więc to nie problem).

Teoretycznie MiBox wspiera też Google Chromecast (jako odbiornik). Działa bezproblemowo z większością aplikacji które próbowałem, lecz niestety nie z HBO GO: aplikacja paruje się z Chromecastem, ale próba uruchomienia filmu nigdy się nie udaje: na ekranie telewizora oraz na telefonie wyświetla się tylko komunikat "Ładowanie...". Chromecast Receiver na MiBox jest w najnowszej wersji - może po prostu jest to wersja za nowa dla tej beznadziejnej aplikacji od HBO?

Może ktoś ma jakiś pomysł? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qrzywy

Na nc+go działa u mnie na starszej wersji programu.

Spróbuj zainstalować hbo go jakiegoś starszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrbc

Jak narazie to tylko tak jak masz ręcznie zainstalować HBO GO, innej metody nie ma.

Wysłane z mojego VIE-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cześć,

Czy ktoś próbował używać Xiaomi Mi Box TV (z Android TV) oraz HBO GO? HBO Polska "nie planuje stworzyć aplikacji dla Android TV".

Zainstalowałem aplikację przeznaczoną dla zwykłego Androida. Działa, ale jakość filmów jest fatalna - 480p, może nawet 360p, nigdy film nie jest wyświetlany w 720p. Dodatkowo, konieczna jest klawiatura i/lub mysz: standardowym pilotem nic nie da się zrobić (mam klawiaturę z touchpadem połączone przez bluetooth, więc to nie problem).

Teoretycznie MiBox wspiera też Google Chromecast (jako odbiornik). Działa bezproblemowo z większością aplikacji które próbowałem, lecz niestety nie z HBO GO: aplikacja paruje się z Chromecastem, ale próba uruchomienia filmu nigdy się nie udaje: na ekranie telewizora oraz na telefonie wyświetla się tylko komunikat "Ładowanie...". Chromecast Receiver na MiBox jest w najnowszej wersji - może po prostu jest to wersja za nowa dla tej beznadziejnej aplikacji od HBO?

Może ktoś ma jakiś pomysł? :-)

Na "zwykłym" Chromecaście HBO GO również nie działa. Ta tragedia trwa już ponad pół roku.

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boy

Czy ktoś może ma albo wie skąd pobrać poprzednia wersję hbo go?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Czy ktoś może ma albo wie skąd pobrać poprzednia wersję hbo go?

Już znalazłem ale nie działa chromecast, do usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chromecast działał chwilkę na przedostatniej wersji, ale ostatnio znowu nie działa. Teraz dla odmiany wywala aplikację do pulpitu Najnowsza wersja nic nie poprawiła.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączyłem tablet Nvidia Shield w trybie konsolowym kablem HDMI. HBO GO działa (w trybie lustrzanym wyskakuje "Odłącz drugi ekran") ale do nawigacji dobrze mieć pada lub klawiaturę z touchpadem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, gdzie dorwę najnowszy plik apk HBO GO Polska? Na stronach typu apk mirror są starsze wersje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz apkę na telefon z andkiem a następnie zarchiwizuj programem np. App Backup & Restore i taki plik skopiuj na pamięć urządzenia, na którym chcesz go zainstalować.

U mnie HBO GO na nVidia Shield TV nie łączy się z serwerami HBO, więc można by napisać, że nie działa. Pluje się o sprawdzanie łączy. Podejrzewam jednak, że przyczyną jest połączenie urządzenia po kablu LAN a nie Wi-Fi. Takie przynajmniej udało mi się uzyskać informacje w internecie. Stwierdziłem jednak, że nie będę konfigurował sieci Wi-Fi specjalnie pod jedną aplikację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mini21

Dla zainteresowanych (choć pewnie każdy już o tym wie) - jest apk'a HBO GO która działa NORMALNIE na Mi Boxie (mam Mi Box 4k) - czyli taka dla Android TV, nie na komórkę.

Z tego co wiem, jest to wersja "wyciągnięta" z telewizora Sony (może jakiś użytkownik telewizorów tej marki mógłby pomóc i spróbować to samo z TVN Player) - u mnie w każdym razie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi