Skocz do zawartości
lutek26

Lenovo P2 - prośba o pomoc w wyborze pokrowca / etui

Rekomendowane odpowiedzi

@awygo , sprawdzę Ci to jutro rano jak wrócę z pracy. Założyłem tylko ochronę na tył, ponieważ szkło mam już jakiś czas na ekranie, to, które było polecane przez ludzi też z 3mk

Ps

@awygo, tak jak przypuszczałem, szkło jest gładkie, hybrydowe, takie samo jak mialem założone wcześniej 

Edytowane przez focusik09

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 2.08.2017 o 20:30, trzesniewski.k napisał:

Witam jesli chodzi o etui to pasuje od xaiomi redmi note 4 ,trzeba tylko wyciac otwor na prawy sowak ,a wybor do xaiomi jest spory

Bzdura. Właśnie przyszło do mnie "sztywne" etui do Redmi note 4 i NIE PASUJE do Lenovo P2 :( Jest za krótkie. Może jakiś silikon da się naciągnąć, ale to chyba nie o to chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie etui to ja się przyzwyczaiłem , że miałem flip view w lenovo k3 note i najpierw zakupiłem:

http://allegro.pl/etui-na-magnes-book-flip-lenovo-p2-szklo-v247-i6745750010.html

Szkło co dodaje sprzedawca nie pasuje do naszego lenovo, bo nie dolega na bokach :(

Nie bardzo mi pasowało też wycięcie do odblokowywania, więc w chinach zamówiłem:

http://www.ebay.pl/itm/Slim-View-Window-Flip-PU-Leather-Cover-Stand-Skin-Case-For-Lenovo-Vibe-P2-P2C72-/351971364063?var=&hash=item51f320ccdf:m:mbR3s_n1hS0FTCDnp4v0trQ

i według mnie jest idealne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi